Skocz do zawartości
Kacper2008

[ODRZUCONE]Prosze o UB dla brata

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Kacper2008
Godzina, data zdarzenia: 12 20 cos kolo tego
Mapa: De mirage 
STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:537706740
Uzasadnienie: Gralem sobie jakis gosciu wogule mnie strzelal i dostalem bana na mainie mam Globala i 8 lvl FACIT grałem na koncie brata bo brat poszedl cos zrobic to stwierdzilem ze wbije mu troche topke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@JJoker Zapraszam do tematu ,masz 24h na dostarczenie dowodów .

Edytowane przez tbw#AIM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gracz o nicku kacper2008 ewidentnie cheatowal, ogolnie to pomylil sobie godzinki tak o 7 godzin, chlopak nie umie sie poprawie wypowiedziec wystarczy zwrocic uwage na zdanie Gralem sobie jakis gosciu wogule mnie strzelal i dostalem bana. gracz wychylil na jednego z graczy perfekcyjnie mimo tego ze nie mogl wiedziec ze on tam sie znajduje to prawdopodobnie powod bana, pozdrawiam i jebac disa

Edytowane przez mientos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem twoja prośba o UB powinna zostać odrzucona ponieważ źle ją napisałeś ale nie będę o to drążył temat.

Umieszczam demo z którego korzystałem: http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20200320-1154-de_mirage.dem.zip

1. Pierwszym moim dowodem są gracze którzy owo się znajdowali na serwerze i skarżyli się na twoją grę 

2. Minuta 6:19 Strzeliłeś one tap na flashu przeciwnika, nie od drużyny.

3. Minuta 10:43, wychylenie idealne z rampy i one tap na schodach.

4. Minuta 12:07 Wychylenie z prefirem 

5.Minuta 12:32 Widziałeś że jedna osoba robi plecy która cały czas szła na shifcie, po czym wcelowałeś się i uciekłeś żeby od razu nie było podejrzenie.

6.Minuta 14:42 Wychylenie z rampy i pestka+ minuta 15:14 Wychylenie i pestka.

7.Minuta 24:45 chciałeś rzucić flasha ale widziałeś przez murek (Normalnie byś go nie widział) zbliża się wróg .

Dowodów na ciebie jest dużo, wybrałem tę najciekawsze. Pozdrawiam :)  

Edytowane przez JJoker

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obejrzałem całe demko, i ban zostaję. te akcje nie są w żaden sposób normalne :) musiałbyś mieć słuchawki chyba od samego boga skoro słyszysz innych graczy shifcie. Pozdrawiam.

I nie obchodzi nas twój global i lvl na facit.

" Gralem sobie jakis gosciu wogule mnie strzelal i dostalem bana" jak mam to zrozumieć? ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...