Skocz do zawartości
TheMystic

 odrzucone Odwołanie do bana

Rekomendowane odpowiedzi

image.thumb.png.b6b9a72bfa8b03f0d0eef752838aed3f.png

Ban za Ab, przedwczoraj (18.03.2020) między godziną 3 a 4 rano wpadł odpalony gość, aim+wh, Grałem sobie kulturalnie z bratem, typek lata przez pół mapy strzela łby, wołałem na forum admina, ale nie było odzewu (nie dziwne o takiej godzinie). Po pewnym czasie zdenerwowałem się, odpaliłem aima i wh  pozabijałem gościa parę razy, potem nagrał demko wrzucił na forum, ale tego, że był odpalony sam, tego nie uwzględnił. Dlatego wnoszę o UB jako 1-szą i zarazem ostatnią szansę. (Kolejnym razem wejdę na specta) gdzieś tutaj postaram się demko z 1/2 rund wrzucić na niego (jego nick: puszczam baka na serweerze  coś takiego).

Kto grał ze mną na serwerze wie, że nie gram na wh ani aimie więc jeśli to widzisz to wypowiedz się, będę wdzięczny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze 

Zastosuj się do wzoru. 

Po drugie nawet jak widzisz odpalonego gracza nie włączasz czitow itd. Lepiej nagrać demko i wrzucić :) ban zostaje, dostałeś dnia 17marzec bana za czity, potem wbiłem na ab. Twoje tłumaczenie nie ma sensu, " Po pewnym czasie zdenerwowałem się, odpaliłem aima i wh"

Pozdrawiam. Ktoś z wyższych?  Bo temat napisany w innym dziale. @Bezzi

@TheMystic masz poradniki na yt.

Edytowane przez Rejku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


31 minut temu, Rejku napisał:

Po pierwsze 

Zastosuj się do wzoru. 

Po drugie nawet jak widzisz odpalonego gracza nie włączasz czitow itd. Lepiej nagrać demko i wrzucić :) ban zostaje, dostałeś dnia 17marzec bana za czity, potem wbiłem na ab. Twoje tłumaczenie nie ma sensu, " Po pewnym czasie zdenerwowałem się, odpaliłem aima i wh"

Pozdrawiam. 

Demo:

 

Edytowane przez TheMystic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostałeś bana za to a później wszedłeś na AB.

Tłumaczenia i demka na innych schowaj w kieszeń bo nic Cię teraz nie usprawiedliwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...