Skocz do zawartości
Namer

 zamknięty Balans Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

 

Najemnik :

  • int: 0
  • hp: 10/15
  • wyt : 10
  • dmg : 5
  • kon: 10

Cichy zabójca: wyt: 0 zamiast -20

Konspirant: 15/10 hp zamiast 20

Cybersuit: mniejszy dmg z rakiet

Trujący smoke ma za trochę duży obszar zadawania dmg

Ninji można wymienić usp na wiecej hp i wytrzymalości albo kondycji bo uspa i tak mało kto na nim używa, a dużo osób narzeka na niego. Zwiekszyć widzialność ninjy bo jest za bardzo niewidzialny na niektórych modelach. albo brak niewidzialności na usp

Usunąć Perk: Lina 

Perk Defibrylator sie buguje i żywego gracza teleportuje na respa

Dodać jakiś perk z m4 typu golden m4 albo coś innego

Czasami ogień sie buguje i nie przestaje palić aż do śmierci

no i przydał by się w końcu ten !regulamin, ja mam jakiś na profilu zapisany co kiedyś zrobiliście.

i może jakieś klasy od lvla 50, 75, 100, 150

Brakuje perku/klasy Widzi niewidzialnych

 

 

Edytowane przez Namer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ninja powinien mieć wywalona niewidka na usp,a cybersuitowi mozna niewidzialnsoc wywalic,a i nie sadzicie ze kapitan 1/1 z awp + kalach to nie jest przesada troche[przynajmniej 1/2 z awp lub kalach do wywalenia]

Edytowane przez Ferdynand Kiepski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie cyber nie powinien być ruszany w końcu za coś się płaci. A co do Ninja to nawet po zmianach ludzie będą narzekać dobrym przykładem jest Ninja z 200 1.6 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 godzin temu, Namer napisał:

Ninji można wymienić usp na wiecej hp i wytrzymalości albo kondycji bo uspa i tak mało kto na nim używa, a dużo osób narzeka na niego. Zwiekszyć widzialność ninjy bo jest za bardzo niewidzialny na niektórych modelach. albo brak niewidzialności na usp

Po co mu hp i wytrzymałość skoro jak nie ma kondy to jest wolny, a dodatkowo strzały go spowalniają. Ninja z niewidzialnością jest dobry, wszystko zależy od mapy i od gracza czy potrafi tym dobrze zagrać. Brak niewidki na usp zabija go całkowicie, poza tym i tak mało osób nim gra. Ninja był bardzo długo balansowany i w końcu udało nam się doprowadzić go do stanu w którym można w miarę nim pograć. Należy również pamiętać, że jest to klasa premium i ludzie płacą za granie nią.

7 godzin temu, Namer napisał:

Trujący smoke ma za trochę duży obszar zadawania dmg

Z tego co mi wiadomo, trwają nad tym prace.

7 godzin temu, Namer napisał:

Cybersuit: mniejszy dmg z rakiet

To fakt, aczkolwiek jest to jednak klasa premium.

7 godzin temu, Namer napisał:

Usunąć Perk: Lina 

Perk ten jest bardzo dobrym perkiem, pomijając fakt, że się można zbugować trzeba też trafić, co nie jest łatwo, a jak dobrze wiem to mało osób z tym gra.

7 godzin temu, Namer napisał:

Perk Defibrylator sie buguje i żywego gracza teleportuje na respa

Tu się zgodzę, ale nie wiem czy jest z tym coś robione.

7 godzin temu, Namer napisał:

Dodać jakiś perk z m4 typu golden m4 albo coś innego

Możesz dodsć propozycję w odpowiednim dziale.

7 godzin temu, Namer napisał:

Czasami ogień sie buguje i nie przestaje palić aż do śmierci

Jak się buguje to się buguje pewnie tylko motyw ognia, a obrażeń pewnie nie zadaje, sam tak miałem kilka razy.

7 godzin temu, Namer napisał:

no i przydał by się w końcu ten !regulamin, ja mam jakiś na profilu zapisany co kiedyś zrobiliście.

W grze pod klawiszem "F3" lub pod komendą !menu jest skrócony regulamin. Na forum jest pełny regulamin. To, że nie ma całego regulaminu w grze nie zwalnia graczy z nieprzestrzegania go.

7 godzin temu, Namer napisał:

i może jakieś klasy od lvla 50, 75, 100, 150

Póki co jest to zbędno, jest jeszcze dużo rzeczy do dopracowania.

7 godzin temu, Namer napisał:

Brakuje perku/klasy Widzi niewidzialnych

Były takie propzycje, sam je osobiście pisałem. Sprawdź dział "wasze klasy/perki".

2 godziny temu, Ferdynand Kiepski napisał:

Ninja powinien mieć wywalona niewidka na usp,a cybersuitowi mozna niewidzialnsoc wywalic,a i nie sadzicie ze kapitan 1/1 z awp + kalach to nie jest przesada troche[przynajmniej 1/2 z awp lub kalach do wywalenia]

Jak już wcześniej wspomniałem, zabiło by to klasę "ninja". Co do niewidki na cybersuicie jak najbardziej jest za. Kapitan jeat klasą premium, nie zapominajmy o tym. Jak dla mnie jest okej.

1 godzinę temu, NoPerfect napisał:

Jak dla mnie cyber nie powinien być ruszany w końcu za coś się płaci. A co do Ninja to nawet po zmianach ludzie będą narzekać dobrym przykładem jest Ninja z 200 1.6 

Zapomniałeś, że cs 1.6 działa inaczej njż csgo.

Najlepiej z ninjy zrobić klase zwykłą i zabrać mu wszystko, no sorry ale tak to nie dział. Płaciś za coś co ma dać Ci przewagę podczas rozgrywki.

 

@femarix @aquax Zapraszam do lektury :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgodzę się z przedmówcami, klas i rang nie ma co dodawać, bo też trzeba dokończyć balansowanie obecnych. Ninja jest przedmiotem sporów od samego początku, jedynie co można u niego zrobić to podkręcić widzialność o parę punktów, ale czy to coś zmieni? Klasami też trzeba umieć grać. Kapitan jest fajną klasą aktualnie a cubersuit nie powinien jedynie zabijać pojedyńczą rakietką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ninja dostał zwiększoną widoczność

Bugi z perków i propozycję nowych zgłoszone technikowi.

Reszta klas jest aktualizowana z dnia na dzień więc jeżeli uznamy za słuszne być może pojawią się te propozycję na dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...