Skocz do zawartości
F4N4TYK

 zamknięty Jugol po raz kolejny łamie regulamin!

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 2020-03-26
Nick gracza:  [IP] 7: 'JugoL^^' (CT)   -- 78.99.50.74:27005 [STEAM_0:0:2114674
Dowody:  http://ehltv.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-2003261946-de_lidl.dem.zip  czas na demku: 10:50:00  sg już widać w czasie: 11:10:00
Świadkowie: Gracze obecni 
Uzasadnienie: Witam ponownie! Admin znowu pozwolił sobie na złamanie regulaminu tym razem na mapie de_lidl , na demku widać jak sg położone przez admina uniemożliwia wyjście graczą z drużyny tt z swojego respa , tutaj dodam wycinek z regulamin "18.  Zakaz stawiania sentry guna w miejscach które całkowicie uniemożliwiają rozbrojenie paki bądź wyprowadzenie hostów oraz w miejscach, które uniemożliwiają tt dojście do bs, szczególnie na mapach rats_office, rats_1337, eldorado. SG nie może sięgać na BS w jakimkolwiek stopniu."  w tym momencie jedno mam pytanie do tego admina a brzmi to pytanie tak: Jak mieli gracze z tt wykonać cele skoro było położone twoje sg i nie mogli z respa wyjść ? Prosiłbym tu o reakcje i zabranie temu Adminowi funkcji admina.  Z góry dzięki!!! 

@JugoL^^ nie rób z nikogo głupich .... w poprzedniej skardze miałeś wyjaśnione że nie może utrudniać w wykonaniu celi i dalej nie zrozumiałeś.... to nie pierdziel że nie wiedziałeś  że jak tam położysz to będzie utrudniało drużynie tt wykonanie celi....

Edytowane przez F4N4TYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zacznijmy od tego że postawiłem sg dopiero jak nie było nikogo już na respie był tylko 1 gracz z tego co widać na ssy po drugie wiem zawiniłem bo nie doczytałem dobrze i nie za bardzo ze zrozumieniem ale sam też pamiętam jak jakiś admin mi mówił że to sg jest dobre jak tam postawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...