Skocz do zawartości
GoldNM

Nowy regulamin o txt

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ponieważ niedawno wprowadzono zmianę dotyczącą txt a dokładniej, tam gdzie da się wskoczyć za pomocą 2 skoków niema txt i stwierdziłem ,ze sprawdzę to na kilku mapach, gdzie jest a gdzie nie txt

de_alexandra - na tej mapie można wejść wszędzie posługując się 2 skokami (nawet na najwyższe dachy) oczywiście mówię tu o 2 skoki (800 gravity)

de_dust2_long -2 skoki wystarczą aby wskoczyć wszędzie (lecz to miejsce z pływaniem to jest txt na 100% mimo iż da się tam wskoczyć na 2 skoki)

fy_pool_day - sprawa taka sama jak na de_alexandra

de_dust2002 - nie testowałem lecz wydaje mi się ,ze z bombsite A udało by się wyskoczyć na górną część mapy.

I przez tą zmiane niewiem co traktować jako txt a czego nie. i nie wiem czy traktować wchodzenie tam jako wchodznenie na txt czy nie

Edytowane przez GoldNM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogolnie trzeba zmienic regulamin bo doszlo wiele innych spraw zwiazanych z TXT / DZIALKAMI Z /KS itp pasuje to ogarnac i dodac w komendzie na serwie /regulamin i pasuje by admini  sie stosowali do niego kiedys zauważyłem ze admini nie stosują sie do regulaminu banowania / kick' ów serwera ( NIE MOWIE O WSZYSTKICH TYLKO O TYCH NIE DOSWIADCZONYCH } I pasuje by zrobić jakiś tekst na samym poczatku serwera jak sie wchodzi ze witamy na Multi-head.pl COD 45k I logo strony wrzucic bo goło jest a mozna wykorzystac takie drobne rzeczy :D

 

Owszem nie koniecznie musi to być tak jak mowie moze byc zrobione po swojemu jak tam Opiekun serwera sie zdecyduje :) jak cos zapraszam na PW to moze cos razem zdziałamy wiecej :)

@kaleib123 ta komenda jest... moim zdaniem skoro już jest to po co ją usuwać lepiej przerobić kto ma przeczytać przeczyta.. a dwa przyda się nowym Admina iz w ( ) mozna napisać czas bana od (5MIN - 1H) czy coś w ten deseń

Edytowane przez Swirusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, kaleib123 napisał:

Również jestem za propozycją @marcinekXD. Natomiast @Swirusek jakby nawet była komenda /regulamin to wątpię że gracze by ją czytali :/

Pozdrawiam, 

FART

Gracze czytaj regulamin dopiero jak dostaną bana aby zobaczyć czy "kara" jaką dostali była słuszna i odpowiednia.

A jak wchodzą na serwer to nie czytają regulaminu bo myślą "A po co?". A zaczynają myśleć jak dostaną tego bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, Zi3lony napisał:

@kaleib123 a jak by zrobić taki baner jak zmienia się mapa za nim wybierasz team i żeby się wyswietał regulamin serwera. 

Od razu mówię, że to odpada. 

/regulamin jest wyłączony i taki zostanie, widnieje na serwerze tylko do 10pkt. więc bez sensu jest go tam trzymać. 

7. Zakaz wchodzenia na TXT (Dopuszczalne jest wchodzenie na tekstury tam, gdzie uda sie wskoczyc na podwojnym skoku) (Kick,Ban  5min, nastepnie 30   minut ) 

Taki punkt macie obecnie. (Dopuszczalne jest wchodzenie na tekstury tam, gdzie uda sie wskoczyc na podwojnym skoku)   

Co znaczy, że można wchodzić na TXT jeśli jest to tylko możliwe przy użyciu podwójnego skoku. Osobiście dziwie się, że taki punkt powstał, ale skoro powstał to chyba coś komuś nie pasowało i musiał być jakiś temat związany z tym na forum, ale nie mogę go znaleźć. Każdy z Was sie zgadza, że jest po prostu zły. Dlatego zmieniamy go na: 

7. Całkowity zakaz wchodzenia na TXT. (Kick - ban 5min, nastepnie 30 minut) TXT COD MOD 

Zostawiam temat otwarty na propozycje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...