Skocz do zawartości
Adamekh

 zamknięty Czołgista/Ninja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój staż u was to jakieś 3-4 tygodnie, chciałbym się podzielić moimi spostrzeżeniami co do pewnych " kontrowersyjnych " klas

CZOŁGISTA: ( jak dla mnie zbyt OP, tak wiem jest to klasa VIP za to się płaci ale jak dla mnie lekka przesada, bo widząc co ta klasa robi na lvl 50-70 to boje się pomyśleć co będzie przy 100+ )

Przykład: 

Mapa de_mirage przeciwnik z okna grając czołgistą oddaje strzał w moją stronę - ja znajdując się na zakręcie dostaje DMG około -70, przy bliskich odległościach ta klasa jest one-shoterem, dla nowych i niskich lvl może to być bardzo irytujące + zniechęcające do gry. 

+ tą klasą na wysokich lvl będzie się wychodziło z respa i przez całą rundę trzymało strzał i rushowało zabijając po drodze 80% przeciwników nie mówiąc już o tym gdy ktoś osiągnie max kondycji i HP 

Co do zmiany ?

- zabrać bezlik ammo 

- kondycja z 35 na 20 

NINJA:

Tutaj nie mam przykładów i większych zastrzeżeń jedyne co bym proponował to żeby ta klasa była widoczna w momencie gdy używa USP, ponieważ jest to dość irytujące na mapach gdzie ta postać jest kompletnie nie widoczna 

Dodatkowo, pomysły ( nie wiem czy możliwe do zrealizowania, to tylko sugestie ) 

* Perki które umożliwiają dostrzeżenie klas o małej widoczności typu ninja, cyber ( z 1.6 oko saurona np ) 

* Aby Ninja z TT mogła widzieć ninje z CT 

Te dwie propozycje byłyby fajnymi kontratakami dla tej klasy, a chyba o to chodzi w COD żeby każda klasa miała swojego przeciwnika który jest dostosowany pod kontre dla danej postaci. 

 

Pozdrawiam i czekam na opinie administracji i szczególnie aktywnych graczy serwera. :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisałem propozycję perka, który ujawnia niewidzialnych, oraz propozycja klasy też się taka pojawiła.

Ninja jak stanie się widzialny na usp to będzie śmierć dla niego, bo ma tylko 90 hp, a bez sensu będzie maxowanie hp na nim. Do tego ninja nie może używać żadnej innej broi, jedynie w rundzie w której dropnie perk.

Wiele ludzi narzeka na ninje, ale w końcu jest doprowadzony do stanu w którym można nim pograć.

Wszystko zależy od mapy, na jednej go lepiej widać ogólnie, na drugiej lepiej w tt, a na jeszcze kolejnej lepiej w ct.

 

Co do czołgisty, również zabrał bym mu bezlik, ale za to dał np 30 ammo w pompie, żeby jednak ta klasa była coś warta, bo jakby zabrać mu bezlik i zostawić go z 9 ammo czy ile tam jest w pompie to klasa z automatu umiera nie mając 1/x na natychmiastowe zaibice.

 

//Edit 

@Adamekh okej, ale nie zapominajmy, że jest to jednak klasa premium, a ludzie płaczą na tę klasę, ponieważ nie potrafią na nią grać, wystarczy picknąć jakiegoś terrroryste czy rushera i ninja nie ma podejścia

Edytowane przez Pyrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Pyrek napisał:

Pisałem propozycję perka, który ujawnia niewidzialnych, oraz propozycja klasy też się taka pojawiła.

Ninja jak stanie się widzialny na usp to będzie śmierć dla niego, bo ma tylko 70 hp, a bez sensu będzie maxowanie hp na nim. Do tego ninja nie może używać żadnej innej broi, jedynie w rundzie w której dropnie perk.

Wiele ludzi narzeka na ninje, ale w końcu jest doprowadzony do stanu w którym można nim pograć.

Wszystko zależy od mapy, na jednej go lepiej widać ogólnie, na drugiej lepiej w tt, a na jeszcze kolejnej lepiej w ct.

 

Co do czołgisty, również zabrał bym mu bezlik, ale za to dał np 30 ammo w pompie, żeby jednak ta klasa była coś warta, bo jakby zabrać mu bezlik i zostawić go z 9 ammo czy ile tam jest w pompie to klasa z automatu umiera nie mając 1/x na natychmiastowe zaibice.

Ninja w 75% i tak lata tylko z nożem, ten USP jest używany sporadycznie. Jak dla mnie widoczność na USP to dobry pomysł, pasuje żeby więcej graczy się tu wypowiedziało

 

EDIT: i wielu stałych graczy popiera pomysł z widocznością na usp

Edytowane przez Adamekh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do czołgisty ... no ciężko jest mu uciec, jest może troszkę przesadzony. 
Jednak co do ninjy, są mapy na których ninja jest bogiem, są natomiast też takie na których ginie w mgnieniu oka bo kolorystyka jest taka, że widać ją od razu. W związku z tym nie uważam, żeby ta klasa była za mocna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli zabierzemy czołgiście bezlik ammo stanie się ona drugim Rusherem. Nie da się dodać dodatkowego ammo by strzelał nim jednorazowo bez przeładowania. Coś innego wymyślimy by lekko go zbalansować.

Co do ninjy i perku technik mówił że aktualnie ciężko jest takie coś zrobić niestety. Ninje codzienie praktycznie balansujemy z @femarix i patrzymy jak sprawa się ma na serwerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...