Skocz do zawartości
Adamekh

 zamknięty Przenoszenie LVL + Monety graczy VIP

Rekomendowane odpowiedzi

Przenoszenie LVL

Mam dość duży staż w CS a jeśli chodzi o serwery społeczności to głownie serwery COD, jeszcze od czasów 1.6

Co zawsze mi się podobało ? Możliwość przeniesienia swojego LVL, wiem że to temat pewnie kontrowersyjny bo są klasy które na wysokich LVL są OP a na niskich bardzo trudne i łatwo można wbić LVL inną łatwiejszą klasą.

Ale można to łatwo zbalansować, ustawić bardzo dużą kwotę monet za taką usługę.

Powiedzmy 100K monet za przeniesienie LVL z klasy na klasę 

+ dodać wyższe kwoty za przeniesienie z mieszanych klas ( z premium na non-premium i na odwrót np + 30K monet ) 

Monety graczy VIP

Fajnie by było jakby gracze VIP byli honorowani większą ilości monet za czas spędzony na serwerze, nie mówię o wielkiej różnicy powiedzmy +3/4 monety więcej w porównaniu do innych

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Adamekh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Vip będzie w przyszłości ulepszony , a przenoszenie lvlu zawsze skutkowało kataklizmem więc raczej ta opcja odpadnie poza tym misje tez są na poszczególne klasy dlatego średnio by to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do lvl to zdecydowanie na nie, tak jak femarix wyjaśnić

A co do vipa, to vip dostaje 2 monety dodatkowo za grę oraz zwiększony exp jak dobrze pamiętam

//Edit

@Adamekh Należy również zwrócić uwagę iż Ferdek czy "buźka" ": (" są krótko adminami i mają prawo nie wiedzieć wszystkiego o serwerze. Najlepiej pytać na forum bądź kogoś z H@ lub bardziej doświadczonych adminów

Edytowane przez Pyrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...