Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Adamekh
Wiek: 23
Doświadczenie (w byciu adminem): W 1.6 wiele razy, nie jestem wstanie powiedzieć ile. ( W CS:GO 2 razy )
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8
Staż w CS-sie: Nie wiem ile lat dokładnie ale koło 8 / godzin łącznie 4K ( 2 konta ) 
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Jestem u was codziennie od miesiąca, zacząłem być aktywny na forum, na serwerze codziennie po dobrych parę godzin w porach każdych ( rano-późna noc ) Myślę że zawsze staram się pomóc nowym graczom lub tym i stałym. Jestem osobą cierpliwą, nie działam pochopnie, nie mam z nikim dużych spięć. Pozytywne nastawienie do życia to podstawa ! Jak z rage ? Każdemu się zdarza czasem jak 4 raz z rzędu ninja mnie kasuje, ale staram się to hamować. Mikro odpowiedniej jakości. Zawsze byłem adminem śmieszkiem, z dobrym kontaktem z graczami ale i odpowiedzialnym i surowym jeśli chodzi o regulamin. Co do regulaminu, dziś go wykułem na blachę, amx przestudiowany dla przypomnienia :D
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 5-10 godzin
Kontakt: STEAM/FB/TELEFON/TS3/DISCORD ( Admin na telefon ! Kolejna zaleta ;D )
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Adamekh/145.239.19.229:27015/ ( 45 godzin, wymagane 50 wbije max do jutra ) 

 

EDIT: 50h wbite <3 

Edytowane przez Adamekh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiek na +, nawet to słychać

Doświadczenie jakieś jest, zawsze można koleszkę podszkolić, dać mu jakieś rady :D +

Staż bardzo fajny 

Często go widać na serwerze, co się docenia

Godziny to na spokojnie nadrobi, sporo przesiaduje na serwerze, więc z tym na pewno nie będzie większego problemu

Udziela się na czacie, pomaga graczom, zgłasza na u@, nie było z nim nigdy większego problemu, wiadomo pojedyńcze wpadki zdarzają się każdemu, trochę jedynie jak dla mnie ten rage to opanowania, bo czasami to Cię poniesie, aż za bardzo, a jednak admin powinien dawać przykład.

Adminów nie ma specjalnie wielu, zawsze przydadzą się kolejne ręce do pomocy, tym bardziej, że serwer staje się coraz bardziej popularny.

Jestem za przyjęciem kolegi na stanowisko admina.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzien przed chciałem ci zaproponować adminowanie , dziś patrze podanie o admina. TO JEST PRZEZNACZENIE :D

ale przejdźmy do rzeczy.

+wiek

+staż na innych serwerach

+Mikrofon dobrej jakosci

+Wszelaka pomoc nowym graczom ( pisanie komend itp)

+ super komunikacja ze mną szczególnie :p

+ Zgłaszanie problemów

+Interesowanie się serwerem

+Dodawanie nowych pomysłów jak usprawnić serwer 

+Kultura 

No ogólnie Adamekh jest bardzo powiązany z serwerem i widać , że  to jego drugi dom : ).

Edytowane przez femarix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...