Skocz do zawartości
Gazownik

 zamknięty Problemy występujące z nową paczką

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dzisiaj wleciała nowa paczka z tego co zauważyłem, krótko i na temat, znalazłem kilka błędów:

- Po próbie wybrania skina, którego dropnęło się ze skrzynki, skin nie działa.

Teraz przykładowo skin do USP nie działa, do reszty z tego co wiem działa *Wczoraj było naprawiane [aquax]

 

- Gdy trzymamy broń do której chcemy ustawić skina, ta duplikuje się i ląduje na ziemii, np. Wybieramy skina USP | Orion trzymając w ręku USP i broń mam dalej w ręce a duplikat spada na ziemię *Wczoraj było naprawiane [aquax]

Nie widzę już tego problemu, jest tylko to co napisałem wyżej

 

- Według większości ludzi HUD jest za duży

- HUD czasami znika na sekundę bądź dwie

- Ustawione noże po rundzie zmieniają się na domyślny CT/TT *Wczoraj było naprawiane [aquax]

- Ludzie narzekają na to, że zaczynają rundę bez pistoletów *Wczoraj było naprawiane [aquax]

Edytowane przez Gazownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest jeszcze problem z vipem, czasem nie dostanie apteczki, granatów, zaraz dostanie tylko he albo flasha. Do tego dochodzi irytująca według mnie sytuacja, jak kupujemy broń bądź wybieramy z menu vipa to nie wybiera jej od razu. Tak jakby serwer uznawał, że podnosimy z ziemi ją. Jeżeli ktoś ma to wyłączone to mu nie zmieni z noża na zakup. Do tego zauważyłem sekundowe przycinki, gdzie się zawieszają modele dosłownie na ułamek sekundy wtedy znika hud i pojawia się po kilku sekundach. Co do za dużego hudu faktycznie, ja bym go zmniejszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wgraliśmy sporo poprawek w nocy i dziś więc jak możesz zaktualizuj temat lub napisz pod spodem co nadal jest do poprawki

///////////////
+ Naprawiono bugowanie się granatów. (TT często nei dostawało glocka itd.)
+ Poprawiono wyświetlanie Hudu w miarę możliwości.
+ Dodano komendy admina
+ Do configu zostały dodane wszystki skiny od niebieskich w górę
+ Poprawiono kupno skinów na rynku
+ Dodano możliwość wyłączenia hudu dla wszystkich w configu.
+ Zmiiany estetyczne w overlayu
+ Dodano ustawienie defaultowego skina broni do której wystawiamy skina na rynku.
+ Dodano opisy do nativów w GoMod.inc

///////////
- Tymczasowo wyrzuciłem misje z paczki. Wrócą one niebawem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


#Aktualizacja

+ Dodano przenoszenie amunicji podczas aktualizacji broni. (Akcja ta wykonuje się przy zmianie skina jeżeli posiadamy daną broń w ręce)
+ Skiny, które są aktualnie wybrane są niemożliwe do wybrania w ekwipunku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- Skin do M4A4 i M4A1-S jest taki sam, jeśli ustawimy np. M4A4 | Ryk to ten skin będzie także na M4A1-S

- Skiny do USP-S nadal nie działają, pokazuje w ekwipunku, że jest wybrany ale nie jest

- Nie działa podświetlanie graczy przez ścianę dla adminów

- Na czacie wyświetla się nieaktualny komunikat "[SKINY] Noże: /knife Skiny: /ws Rękawice: /gloves"

- Misje resetują postęp po zmianie mapy

- Brak większości kos w menu Kosy

- Brak większej ilości skinów do kos w menu Kosy

Edytowane przez Gazownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


29 minut temu, Cytrus8 napisał:

Admin nie mają wg po śmierci ani jak wejdą na spec

Pisałem na sayu głosiłem na steam, informowałem. Wh po śmierci dla adminów zostało wyłączone ze względu na zbyt duże generowanie obciążenia na serwerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


#PROPOZYCJA

Jeśli dałoby się coś takiego zrobić, to może dodać możliwość wydropienia skina ze skrzynek ze stattrakiem, bądź dokupienie go za jakąś cenę, tak samo nametag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

@aquax

trzeba zaktualizować informacje na sayu. Wyskakuje jeszcze stare !ws itp.

o co pytają gracze:

- stattrack w skinach

- ustalenie nazwy skinów

- darmowy vip po 22

- nowe kosy + więcej skinów

Edytowane przez MemesiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@aquax Ogólnie pytanie, wróci wallhack na spect? Wiem, że poprzedni tworzył problemy na serwerze, ale raczej znalazłby się inny, stabilniejszy plugin na to. Ułatwiłoby to sprawdzanie graczy bo jak na razie czasami ciężko stwierdzić czy gracz posiada wspomagacze czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@aquaxJakiś plugin poszedł sobie na spacer chyba bo od paru dni na początku rundy na czacie pojawia sie komenda na przyznanie noża dla gracza weapon_nazwa kosy i coś po tym jeszcze. I 2 rzecz zauważyłam ze VIP gdy wybiorą broń w menu broni to na ziemię wylatują domyślne noże graczy. 

Edytowane przez Gazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@aquax  Kilka graczy skarżyło mi się, że nie dostają wgle skrzynek. Ja też mam ten problem, robiąc 40 fragow na mape dostaje tylko czerwoną skrzynke na koniec meczu. (wyswietla sie na czacie, ze dostają lecz nie mają ich w ekwipunku)

 

 

EDIT1: WSZYSTKO NAPRAWIONE

Edytowane przez neksyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...