Skocz do zawartości
asassin432

 zamknięty Odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Antekson150 hellcase.com
Godzina, data zdarzenia: 18:40
Mapa: de_Mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:487363867
Uzasadnienie: Dostałem bana za obrazę. Wiem raz napisałem wulagryzm w stronę lup3g i dostałem 30 min bana. Ni epowinno być najpierw ostrzeżenia? Jeden brzydki wyraz (ch**) i banik na 30 min. w Dodatku szanowny pan admin Lup3g nie zmienia mapy z miraga na inną kiedy plugin się zacina i zostaje na mirage, bo pewnie na innych nie lubi grać, ale może inni chcą?

//

Więc jednocześnie chciałbym złożyć skargę za nie zmienianie map na serwie ( bo nie będę robił może spamu w innym dziale już w jednym to załatwmy)

Wiem, że ban na 30 min to nic, ale wkurza mnie takie zachowanie admina.

//

No jakoś nigdy nie wywalało cache ani inferno. Były 2 crashe serwera ale tylko dziś i teraz gramy na inferno i jakoś chodzi dobrze ;)

Pozdrawiam

Edytowane przez asassin432
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


58 minut temu, asassin432 napisał:

Dostałem bana za obrazę. Wiem raz napisałem wulagryzm w stronę lup3g i dostałem 30 min bana. Ni epowinno być najpierw ostrzeżenia? Jeden brzydki wyraz (ch**) i banik na 30 min.

Nie obraza to obraza

58 minut temu, asassin432 napisał:

w Dodatku szanowny pan admin Lup3g nie zmienia mapy z miraga na inną kiedy plugin się zacina i zostaje na mirage, bo pewnie na innych nie lubi grać, ale może inni chcą?

Nie zmieniam mapy bo po prostu często jest tak, że po zmianie wywala serwer, a nie dlatego że innych nie lubię. Sam przed chwilą byłeś świadkiem jak Pitondo zmienił na dusta, po czym wywaliło serwer i dalej jest mirage.

Edytowane przez LuP3G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...