Skocz do zawartości
Haien

 odrzucone Podanie o Admina :P

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:-haien
Wiek: 18
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem opiekunem aren 1vs1 oraz Jailbreak  także adminem na Only AWP
Znajomość AMXX (W skali 1-10):9
Staż w CS-sie: 8 lat
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Jestem , ogarniętą osobą wić nie będzie problemu . Na servie spędzam dużo czasu szczególnie w nocy.
Jestem osobą bez konfliktową więc nie będzie problemu w rozwiązywaniu jakiś problemów .
Jeśli wbije nowy gracz zawsze jestem w stanie mu pomóc.
Myślę , że będę dobry na tym stanowisku , a chyba każdy powinien dostać szansę :D

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1-3h , siedzę często po nocach :D .
Kontakt: Email / Discord / Steam 
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/-haien/145.239.19.229:27015/

Edytowane przez Haien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej za, gracz dość cichy, nie jest nerwowy, nie ma spięć z innymi graczami, zawsze pomocny i bardzo aktywny o każdej porze dnia i nocy można go spotkać

Wiek +

Doświadczenie/Staż +

AMX +

Aktywność na serwerze ++

 

++ DODATKOWA AKTYWNOŚĆ - POMAGAŁ W SPRAWDZANIU MAP 

 

Podsumowując jestem za aby kolegę przyjąć w nasze szeregi, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co ma znaczyć wiek 18+? Bo nie rozumie, pisząc 18+ nie piszesz niczego, jest pytanie o wiek to piszesz wiek, bo 18+ to możesz mieć nawet 40 lat

Godzinki okej, coś tam Cię widać na serwerze, ale nie jakoś specjalnie.

Mikro? Bo chyba, ze 2 razy Cię tylko słyszałem o ile Cię wgl słyszałem.

Pomagasz nowym? Szczerze? Nie rzuciło mi się w oczy żebyś komuś coś pomógł, chyba, że to było naprawdę rzadko, albo jak mnie nie było na serwerze.

Bardzo często też widzę jak stoisz afk, albo przesiadujesz na spec bez celu, nie raz Cię wrzucałem na spec albo kickowałem jak było dużo ludzi na serwerze.

Osobiście nie jestem przekonany do kolegi, może uda mu się mnie kupić za jakiś czas, aktualnie na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już poprawiłem błąd z 18+ .
Możliwe , że widujemy się na servie jak ciebie niema , zazwyczaj przesiaduje w godzinach późniejszych na servie :D
Tak , owszem możliwe zbyt dużo nie rozmawiam na servie z powodu nie wpychania się w czyjąś rozmowę .
To , że siedzę w późniejszych godzinach i zdarzy mi się spotkać nowego gracz , pisze mu lub odpowiadam jaka klasa dobra na początek lub jakie są komendy na danym servie :D
Tak , zdarzyło mi się bym na afk z powodu spraw osobistych , lecz nie zdarzało mi się zbyt często !.
Rozumiem twoją wypowiedź lecz staram ci się wytłumaczyć !
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gracz spokojny, mikro ma (nawet dobrej jakości), często go widzę, najczęściej w godzinach nocnych. 
Wiek +
Doświadczenie +
AMXX +  (jednak ja bym sprawdził czy faktycznie, aż 9/10)

Faktycznie 1-3h dziennie to trochę mało, jednak jeśli będziesz dostępny na steam, żeby w razie potrzeby interwencji być dostępny, to będę na tak  :) 
 

Edytowane przez dlugi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odnosząc się do treści podania.

Osoba bez konfliktowa - zgoda , nie widziałem żeby się do kogoś / z kimś sprzeczał,

Często dostępny w godzinach nocnych - tu bym nie przesadzał akurat z tym słowem częsty , bo nie licząc wczorajszej nocy gdzie trochę padałem i nie grałem to ostatnie dni gram nocki non stop i częściej i więcej grałem na nich z Długim , Ferdkiem , Femarixem i nowymi graczami niż z tobą (oczywiście bez urazy) :D

Tak jak @up znajomość AMXX 9/10 sprawdziłbym , bo jeśli 9/10 znaczy umiejętność posługiwania się menu admina to śmiesznie by było ^^

Jeśli wierzyć : ma czas , ma doświadczenie , pomaga , niby można by dać szansę chociażby na okres próbny.

 

 

Edytowane przez Itsupiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak widzę tutaj same pozytywy i negatywy ,   bardziej wychodzisz na + ale mamy aktualnie 5 adminów i widział bym ciebie na drugiej edycji : ) jeśli zwolniło by się miejsce napisz jeszcze raz podanko zobaczymy czy ktoś zmieni o tobie zdanie i podziałamy ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...