Skocz do zawartości
Gość vertisek

 odrzucone Podanie VERTIŚ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość vertisek

Nick: VERTIŚ
Wiek: 23
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem tutaj na sieci wiele razy adminem, na serwerach takich jak CS:GO MOD#1,CS:GO MOD#8, COD MOD 400
Znajomość AMXX (W skali 1-10):  6
Staż w CS-sie: 9 lat 
Steam / NonSteam: STEAM https://steamcommunity.com/id/pieknysyfOGF/
Dlaczego Ty: Serwer jest nowy, adminów brak, a i czasami trafi się jakiś odpał gdy nie ma admina, nie owijając w bawełnę, chce po prostu pomóc w oczyszczaniu serwera z cheaterów, jak i trzymaniu na nim porządku. :)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-3 godzinki, czasami nawet więcej się zdarzy pograć. :) 
Kontakt: STEAM, Forum pw
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/VERTIŚ/80.72.43.106:27032/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo mnie ciekawi ta Twoja tendencja, jak piszesz podanie to aktywność na serwerze nagle wzrasta. Jednak jak dostajesz odrzucenie podania to nagle przestajesz grać, przykład choćby z DD2# 1. Wyczytałem z czatu, że masz problem z Internetem i będziesz mógł grać dopiero za dwa tygodnie, także kompletnie nie pojmuję po co piszesz podanie wiedząc, że nie będziesz mógł piastować funkcji admina. Tak jak wspomniałem wyżej o liczbie godzin - nie potrzebuje sezonowca, bo już taki jeden tu był. Potrzeba mi aktywnych adminów, którzy będą na dłuższą chwilę, a nawet o wiele dłuższą. Odrzucam podanie i zobaczymy czy naprawdę Ci zależy.

Zapraszam za 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...