Skocz do zawartości
Kama

 zamknięty Punkty w rankingu

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Ta zmiana z punktami ujemnymi w rankingu moim zdaniem jest mega słaba.

Od wczorajszego wieczoru zrobiłem progres w kda z 1.71/72 do 1.77/78 co może świadczyć że cały czas lecę grubo na plus na mapach. Natomiast punkty rankingowe w tym czasie spadły mi o około 300. Nie wiem jak to działa na niższych rankingach ale dla topki jest to mega słabe. Praktycznie wszyscy z topki tracą punkty przez to że grają i robią dobre staty na mapach. Wychodzi na to że lepiej nie grać i utrzymywać punkty xd. 

Po rozegranej mapie ze statami około 40 na 10 widać że trochę punkcików przybywa ale gdy zagra się dwie nieco słabsze mapy ale w dalszym stopniu dobre - ok. 20 10 to punkty lecą w dół albo się utrzymują na tej samej wartości. A jak się przydarzy mapa z równymi statami albo z 1/2/3 fragami na + to punkty lecą w dół dość wyraźnie. Ciężko jest robić co mapę 35/40 fragów żeby te punkty szły w górę i piąć się w rankingu. 

Ranking chyba nie powinien polegać na tym kto ile punktów straci tylko kto tych punktów będzie zbierał więcej i szedł w górę.

Pozdro

Edytowane przez Kama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tu jest serio coś nie tak :PogXD:

Wchodzę na serwer po kilku fragach sprawdzam pkt rank, pokazało jakieś 14 790 po czym robię staty 25 5, na następnej mapie 7 0 2, schodzę do specta, odczekuje jakieś 5minut, sprawdzam !rank a tam 14 770. To tak ma być że zyskane punkty z 10 fragów tracę po jednej śmierci od jakiegoś typa z low ranku?

To ja nie wiem jakie tu staty kręcić żeby w górę pójść :1a4f0db73327:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...