Skocz do zawartości
T3XA

 odrzucone Podanie na Admina Mirage

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:pRRoKuRRa
Imię:Kamil
Wiek:19
Doświadczenie:Posiadałem niejednokrotnie UBT/AC- kiedyś nawet cs 1.6. na wielu sieciach .Mam dosyć spore doświadczenie w cs:go,przegrane mam ok. 6 tysięcy godzin łącznie.W cs 1.6 grałem od 8 roku życia,natomiast w Csgo od 2013r.Wydaje mi się że jestem osobą do wszystkiego podchodzącą z dużym dystansem, na wszystkich patrzę obiektywnie i nie zachodzi w moim przypadku zjawisko spoglądania na niektóre osoby przez pryzmat znajomości. Po drugie mam duże doświadczenie w grze, które pomaga mi odróżnić osobę odpaloną od zwykłego gracza z nieprzeciętnymi umiejętnościami. Oczywiście, jak każdemu zdarzają mi się błędy bo jesteśmy tylko ludźmi, ale staram się je ograniczać do absolutnego minimum. Na koniec chciałbym dodać, że jestem osobą pomocną i pracowitą .
Chciałbym spróbować swoich sił jako Administrator na waszej sieci.Zawszę bardzo chętnie udzielam pomocy drugiej osobie.Mam bardzo dużo wolnego czasu który mogę w pełni poświęcić na rozwój serwera/sieci..Nigdy nie było ze mną jakich kolwiek problemów jeśli chodzi o obowiązki Administratora.
Dlaczego chcesz być adminem?:Jeżeli chodzi o cs'a byłem administratorem na wielu serwerach.. Jestem osobą spokojną  jak i miłą. Każdemu służę pomocą bez wyjątku. Uważam iż jestem osobą bezkonfliktową, bezstronna nigdy nie było ze mną jakich kol wiek problemów. Jestem osobą bardzo odpowiedzialną więc myślę że spokojnie możecie mi zaufać. Kolejnym powodem dla którego jestem dobrą osoba na to stanowisko jest moja umiejętność rozmowy z wszelakimi trollami lub osobami używającymi modulatora.
Link do profilu STEAM:https://steamcommunity.com/profiles/76561199045863051/
Link do profilu GameTracker:https://www.gametracker.com/player/pRRoKuRRa/145.239.236.193:27230/
SteamID:STEAM_0:1:542798661

Edytowane przez T3XA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+GT

+DOŚWIADCZENIE 

+Wiek

-Nigdy nie słyszałam ciebie, nie używasz lub nie posiadasz mikro 

Jeśli zaczniesz rozmawiać 

Na Tak! Powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+GT

+Doświadczenie

- Tak jak napisał PaZzi, ani razu nie usłyszałem, abyś używał czatu głosowego, używasz tylko tekstowego.

Co w mojej opinii wnioskuje tym, że nie można dokładnie zweryfikować twojego wieku, jeżeli faktycznie twój wiek jest taki jak w podaniu, to zwracam honor, ale po prostu ciężko taką informację zweryfikować. Bardzo chętnie (tak jak reszta) usłyszałbym Ciebie używającego. 

Jeżeli ten warunek zostanie spełniony to będę na TAK (Wtedy zedytuję post z dopiskiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety jestem zmuszony odrzucić podanie ze względu na brak mikrofonu. Druga sprawa i w sumie główna, twój poziom gry jest poniżej przeciętnego. Obawiam się, że nie będziesz wstanie rozróżnić dobrego gracza od odpalonego. Twoje statystyki na serwerze mówią same za siebie, nie pamiętam kiedy byłeś na +. Niestety konto prywatne oraz co gorsza bez odznak. 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...