Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie za krótki staż na serwerze. Nie całe 2 tygodnie. Nie masz 5 postów na forum konto typowo pod podanie. Pograj jeszcze z 2 tygodnie to jak najbardziej na TAK będę patrząc po aktywności. 

Edytowane przez Gazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak na razie na NIE.

- Doświadczenie (Bycie adminem w CS 1.6 nie jest porównywalne do bycia adminem w CSGO, z tego co wiem, serwery CS 1.6 operują na AMX, nie na SourceMod, jeżeli się mylę to jeden punkt mniej)

 

- Ludzie wyżej piszą, że często jesteś na serwerze, co raczej nie jest prawdą patrząc na twoją ilość godzin na serwerze, plus sam nie widuje Cie za często

 

+ Wiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na razie na NIE

- byłeś adminem w CS 1.6 ale jak wiemy to nie jest tak samo

- jesteś tak pół na pół na serwerze, często cię widać ale na mapa dwie, albo raz dziennie na kilka map

- sam się przyznałeś że gadasz z graczem Cysioo na ts, obawiał bym się że będziesz podawał mu info a on innym graczom

- Czasem dasz się ponieść ale potrafisz się opanować, ale nie wiem czy nie dał byś bana dla tego że jesteś na kogoś zły lub pod wpływem emocji

+ Wiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


14 minut temu, maksuseK1 napisał:

Jestem na serverze dziennie 5 godzin. Gazownik bywasz na serverze 20 min więc jak masz widzieć ile jestem. Jestem top 4 w godzinach na serverze ty jestes top 20 więc widać ile spędziesz czasu na serverze i mówisz ze mnie nie ma. Cytrusa ani razu na serverze nie było jak grałem więc dziekuję ze są tacy admini :)

Kolego już możesz się pożegnać z adminem bo nie powinno się wypowiadać w swoim podaniu...

@MemesiO

Edytowane przez JugoL^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...