Skocz do zawartości
*Bloody*

 zaakceptowane Podanie o Admina Cod 201

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  Bloody
Wiek: 18 w tym roku
Doświadczenie (w byciu adminem): Niestety takowego nie posiadam od czegoś trzeba zacząć, znam regulamin
Znajomość AMXX (W skali 1-10):5
Staż w CS-sie: w Cs-a gram od 6 lat jak nie więcej, obecne konto w Csie ma ponad 1 k
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Jestem u was codziennie od niecałych dwóch miesięcy grałem też na tym serwerze dużo wcześniej, jestem na serwerze codziennie po dobrych parę godzin w porach każdych ( rano-późna noc ) Myślę że zawsze staram się pomóc nowym graczom lub tym i stałym. Jestem osobą cierpliwą, nie mam z nikim dużych spięć. Pozytywne nastawienie do życia to podstawa ! Jak z rage ? Każdemu się zdarza czasem ja nie ujawniam tego publicznie ani prywatnie, ale staram się to hamować. Mikro odpowiedniej jakości. Będę starał się być surowym wobec regulaminu. 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 5- 6 h lub więcej czasami
Kontakt: STEAM/FB/TELEFON/TS3/ 
Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/%E2%9C%AA%20Bloody%20%E2%9C%AA/145.239.19.229:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Opinia ogólna: 

   Co do Pana Bloody'ego, pogłoski o tym że będziesz chciał adminować krążyły już od dłuższego czasu, powiem tak - gracz ( kiedyś ) cichy, zawsze gdzieś z tyłu ale, odkąd parę razy gadaliśmy o jego adminie i o tym co powinien poprawić widzę duży progres, gracze na serwerze coraz częściej słyszą jego głos coraz częściej pomaga nowym graczom, ostatnimi czasy nawet sam siedziałem cicho żeby Bloody miał okazję się pokazać od strony - pomocy w komendach i w ogólnym przedstawieniu serwera nowym graczom. Miły, kulturalny, chyba wszystko na +

- Wiek +

- Doświadczenie - każdy zaczynał obsługa amx jest dziecinnie prosta na poziomie zwykłego adminie także wydaje mi się że kilkunasto minutowe szkolenie na ts i po sprawie

- Staż w cs, średni ale nie jest źle

- Czas na serwerze + często widzę kolegę w różnych porach 

 

Moim zdaniem ludzi coraz więcej, adminów coraz mniej, jest jeszcze dużo rzeczy do nauki i poprawy ale jakiś TYDZIEŃ TESTOWY ? Jestem za daniem szansy, na jakiś okres próbny potem się zobaczy.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do aktywności na serwerze nie mam zastrzeżeń, często Cię widuję +

Mikro odpowiedniej jakości, a bardzo rzadko go używasz. Mało razy Cię słyszałem, lecz słyszałem co jest już na +, więcej aktywności głosowej bądź czatowej w grze i będzie kozak.

Brak doświadczenia w byciu adminem jest minusem lecz każdy kiedyś zaczynał.

Zastanawia mnie znajomość AMXX skoro nie masz doświadczenia, chyba że oglądałeś jakieś poradniki na yt, w sumie jest tego dużo.

Konto na forum typowo pod podanie, wielki minus.

Serwer się rozwinął i na pewno przyda się kolejna para rąk. Dałbym koledze szansę na okres próbny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...