Skocz do zawartości
TiW ZdR

 zaakceptowane Podanko TiW ZdR

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:TiW ZdR
Wiek:22
Doświadczenie (w byciu adminem):Posiadałem kiedyś własny serwer.
Znajomość AMXX (W skali 1-10):Solidne 8
Staż w CS-sie:9 wiosenek z przerwami
Steam / NonSteam:Steam
Dlaczego Ty:Zacząłem od jakiegoś czasu grać tutaj na serwerze, bardzo mi się spodobał, poznałem graczy. Mało jest adminów i wiadomo nie każdy ma czas siedzieć przed komputerem 24/7, a jak człowiek sobie gra a wchodzi ktoś używając wspomagaczy to krew człowieka zalewa.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Parę godzinek dziennie 3-4, zależy jak pozwala czas.
Kontakt:STEAM/FORUM
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/TiW%20ZdR/80.72.43.106:27032/

PS: Konto założyłem, żeby złożyć podanie, gdzie na forum będę teraz wchodził regularnie. Liczę na rozpatrzenie podanka. Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak:

Może i grasz tydzień, ale gt nie najgorsze +

Wiek +

Staż +

Doświadczenie +

Mała liczba adminów +

Kulturalny jesteś, raz dzisiaj widziałem jak przeklnąłeś, tylko raz :D 

No skoro będziesz aktywny na forum, będziesz wbijał regularnie, to będzie sztosik, pomimo konta pod podanie :D

Pozdrooooo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wymagań to jak widzę Pan nie czytał ^^ Przymknę oko z racji, że serwer od niedawna funkcjonuje, dam Ci okres próbny, ponieważ wcale Cie nie znam, nikt Cie nie zna jesteś nowy. Potrzeba adminów i tu masz swoją szanse aby sie wykazać, mam nadzieję, że mnie nie zawiedziesz ;) Witamy z zespole. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...