Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia:13:35 / 28.04.20r.
Nick Admina/Gracza:Ademekh
Dowód(Ss'y/Demko):Wyciszenie.jpg.1200777ab388431ecfdf842809e7398c.jpg
Uzasadnienie: Adamekh wyciszył mnie oraz Gracza Cienias na 2880 minut za nic. Nie moja wina, że gdy was mutuje to nazywacie się mianowicie Buldog, Kot, Dzwon itp. Więc jest to obraza za, że są wam przypisane takie nicki. Nie wydaję mi się. A teraz powiem jak to wyglądało z mojej perspektywy. Gracz wybrał !ks i wybrał granat samonaprowadzający. Traw chciał, że model granatu wyglądał jak piłka/pomarańcza. Trafiła na buldoga. Raczej widok 'Buldoga' który łapie piłeczkę jest wystarczająco śmieszne :D. Każdy wie, że gracza VEGETA to obraziło i przez moment afkował (czyli najprawdopodobniej skarżył się na u@, bądź steam). Admin bez żadnych powodów a co najważniejsze dowodów. Zmutował graczy na 2 dni. Niech przestanie być tak, że gdy gracz jest normalny, a zdobywa admina to mu odpierdala. Bo każdy admin bez wyjątków się wywyższa. Czekam na odpowiedź wyżej wymienionego admina.
Świadkowie:JodaA/Jeb o zlew / DAWID i wyżej wymieniony serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze jesteście chyba najbardziej kontrowersyjni na tym serverze zaraz po mnie.Co chwila są śmiechy chichy obrażanie kogoś z waszej strony.Wchodzi cziter a wy mówicie,że "pieordolicie" nie będziecie pisać na u@,i po jednej rundzie myślicie,że admin zdąży zobaczyć i zbanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ferdynand. Cziter na cs_italy grał w Twoim zespole i nie jednokrotnie pokazałeś, że wolisz walczyć o 'medal' niż ustąpić i wejść na spekta. Nie jednokrotnie również pisałem Ci na u@ co się wiązało z ignorancją z Twojej strony przez co musiał wchodzić inny admin i dopiero wtedy był gracz banowany. Więc przestałem zgłaszać podejrzane osoby to po pierwsze primo, a po drugie: WYPOWIEDZ SIĘ W SPRAWIE SKRAGI. Czekam na dowód, dlaczego zostało dwóch graczy wyciszonych na 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Perła,ile razy od was dostawałem skargi a gracz był czysty,cziter na italy zagrał jedną runde,nikt nic nie zglaszal ani nie pisal na u@ to skąd moglem wiedziec czy czituje ?

A mut jak dla mnie słuszny

Edytowane przez Ferdynand Kiepski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hej witam. Gracze "cienias" oraz "Czarna Perła" są dość frapującymi jednostkami. Moim zdaniem są to gracze o zbyt wysokim ego. Nie widzą swoich błędów. Byłem zmutowany przez jednego z graczy i dostałem nickname Buldog. Jak się o tym dowiedziałem?. Podczas końca gry gracz Halina kupił na !ks granat. Następnie użył go by zabić ostatniego gracza, którym byłem ja Vegeta(Buldog) usłyszałem dość nietaktowny żart wypowiedziany w grubiański sposób "Łap piłkę Buldog". Jednak to uznałem za jakiś rodzaj  infantylnego humoru. W następnej rudzie usłyszałem pod moim adresem bardzo przykre wyzwiska.  W skardze zostało nadmienione, że gracze "cienias" i "perła" zdawali sobie sprawę z tego, że (Buldog) to ja " Każdy wie, że gracza VEGETA to obraziło i przez moment afkował "

PS. Gratuluje decyzji o zmutowaniu graczy. Dawno nie grałem tak przyjemnej rundy w ciszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejny nie rozumie, że skarga nie jest z tego powodu. Odnośnie Twojego wątku Adamekh gracz nie grał jednej rundy, bo za tym skąd możesz wiedzieć skoro nie było Cię w drużynie tt. Okay dostawałeś skargi na u@. Czekam na dowód, w którym obraziłem, że zostałem wyciszony. Czytaj ze zrozumieniem.

Edit. Odpis do Vegety, 

Nie moja wina, że Gaben wymyślił i nadał Ci taką nazwę, najwidoczniej miał w tym jakiś cel. A propo jak zamierzasz już kłamać. To napisz, że powiedzieliśmy coś etc. " o buldog złapał piłkę XD ". Nie tak jak Ty to przedstawiłeś.

I skoro admin był w przeciwnej drużynie, a Ty mu napisałeś to na u@ bądź steam. To raczej powinien mieć dowody, a nie wierzyć "koledze" na słowo. Pojmij to.

Edytowane przez czarnaperla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mój wiek, nie pozwala mi wybuchnąć śmiechem i użyć wulgarnych słów w kierunku tej " skargi " XD 

Nie powiem czekałem na tą skargę po tym mucie, damy szanse aby cały serwer wypowiedział się na temat waszej " rodzinki.pl " i mam nadzieje że ta skarga obróci się w permy dla was na serwer.

WASZA DWÓJKA to największe chamy i cwaniaki tego serwera.

* Wyzywanie nowych graczy, rozkazywanie młodszym 

* Brak szacunku do Administracji

* Brak szacunku do kobiet

* Ciągły płacz i rage jeżeli coś nie idzie po waszej myśli.

 Przykład 1

   Bloody młody admin, wczoraj upomniał gracza Czarna_Perła o to że buguje perk, po kilku minutowej rozmowy na ten temat leci tekst " pi****l pi****l, i tak już masz muta " 

ZA TAKIE COŚ JUŻ MIAŁEM OCHOTE WAM DAĆ BANA NA TYDZIEŃ - ale nie działam pochopnie, wolałem sytuacje przedstawić wyższej administracji, która już zna wasz temat <3 

Przykład 2

 Wchodzi cziter na serwer, jest tylko jeden admin na serwerze, PO JEDNEJ RUNDZIE NIE MA SZANS TEGO ZAUWAŻYĆ BEZ POMOCY GRACZY, co robią gracz perła i cienias ? 

" ch*j z adminami, wolą grać niż reagować, nie będę im zgłaszął na u@ niech sami widzą " - potem wielkie pretensje 

Przykład 3

 Na początku mojego adminowania, też dałem upomnienie obu graczom, co uslyszałem ?

Że perła ma mój adres i lepiej żebym się nie wychylał XDDD bardziej gówniarskiego zachowania nie widziałem,

Przykład 4

Gracz Vegeta dostał dziś " predatorem " teksty od perły i cieniasa ? 

" aport buldogu je***y " " hahaha buldog " 

TU chce zostać na dłużej ponieważ gracz Vegeta jest nagminnie szykanowany przez tą dwójkę, człowiek dorosły który mało się odzywa i nikomu nie wadzi, ale ta dwójka sobie upatrzyła kozła ofiarnego, po 15 takim tekście i podtekście w jego strone, dostałem na u@ zgłoszenie i PO ROZMOWIE Z AQUAXEM o tej dwójce dostając też pozwolenie na DUŻEGO MUTA stwierdziłem że basta, ale jako admin nie pozwolę na szerzenie chamstwa i brak szacunku do 80% serwera ( oprócz swojego klanu ) 

* TAKICH PRZYKŁADÓW ZNAM Z 20 JESZCZE OD SIEBIE I WIELU GRACZY 

 

Codziennie siedząc na TS słysze skargi na owych graczy, są oni wrzodem w tym serwerze, którzy myślą że jak przyprowadzili ze sobą 3-4 graczy to mogą wszystko, szkoda że przez ich zachowanie codziennie serwer traci tyle ile oni przynieśli jednorazowo, niekończące się teksty i podteksty do administracji i do graczy którzy są nowi lub ich nie słuchają. Moja cierpliwość była bardzo duża do waszej dwójki, mute zasłużony, nawet za mały.

Oboje jesteście cwaniaki, wyzywacie każdego a potem TYPOWI HIPOKRYCI płaczecie że jakiś nowy gracz was zwyzywa, i wtedy jest oburzenie że ktoś was wyzywa, ile wy macie lat, połowa serwera ma z was beke.

 

NICKÓW które są wstanie potwierdzić moje słowa jest +10, narazie pozwolę sobie o ich nie wymienianie ponieważ jeszcze z nimi nie gadałem i nie pytałem o pozwolenie aby się powołać

 

 

 

Pozdrawiam <3 

Edytowane przez Adamekh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Adamekh a raczej Maćku. 

Twój post przedstawia cały czas puste słowa bo ktoś kiedyś komuś coś powiedział. Przedstaw mi demka, przedstaw mi screeny oczywiście z serwera, bo to co piszę na steamie nie ma przełożenia na serwer.

Twój wiek - według podania o admina, jesteś jeszcze dzieckiem bo masz dopiero 23 lata.

Wyzywanie nowych graczy - dowód?

Rozkazywanie młodym - dowód?

Brak szacunku do administracji - nie mam szacunku do kogoś, kto nie potrafi pełnić swojej funkcji, a tylko używa tekstów w stylu " jestem adminem, więc nie będziesz mi rozkazywał ". Twoje słowa po pierwszym dniu, gdy go dostałeś.

Brak szacunku do kobiet - dowód? Póki co grają dwie stałe bywalczynie.

Ciągłe płacz etc. - daj dowód

Przykład 1. Odp.

Młody admin. Który na wstępie użył, że jest administracją i należy mu się szacunek. Mając perka, o której działalności nie miałem pojęcia, że tak działa. Admin wtedy powinien powiedzieć, że bug jest zgłoszony do technika i by było wszystko jasne. Dopiero Ferma musiał mi o tym powiedzieć.

Przykład 2. Odp.

Nie ' ch*j z adminami ' tylko mam w du**e wam ciągłe pomaganie skoro walka o medal jest ważniejsza. Składając podanie o admina chyba masz świadomość, że tyczy się to przekładnia przyjemności z gry nad obowiązkiem jego strzeżenia.

Przykład 3. Odp.

Dostałeś upomnienie, ponieważ dany gracz obrażał wszystkich po kolei w tym mnie i Cieniasa. Gracz grał w Twojej drużynie bo pamiętam to jak dziś, była to mapa de_dust_ever(coś takiego). Gry zwróciłem Ci uwagę, że gracz obraża, nie zareagowałeś, więc dostał odpowiedź. Po czym powiedziałem. " Nie będę Cię uczył co masz robić ", czyli kolejne wywyższenie się admina.

Przykład 4. Odp.

Tak jak wyżej wspomniałem, słowa w takim stylu jak napisałeś NA KTÓRE NIE MASZ DOWODÓW, tylko puste słowa. Do których zresztą się przyznałem w swojej formie, na co masz screen powyżej. 

Niech w końcu będzie tak, że admin jest zwykłem  graczem, a nie otacza się kolegami, którzy piszą mu skargi na privie i on wtedy reaguję.

Może dlatego, że jesteś codziennie na TS, to nie potrafisz do końca wykonywać swoich obowiązków. Bo najzwyczajniej w świecie ich po prostu nie widzisz lub nie słyszysz.

 

Jeżeli już piszesz odpowiedź do swojej skargi, to postaraj się wypowiadać elokwentnie a nie obrażasz od hipokrytów i wyższego ego.

Pozdrawiam Maćku <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czarna Perła mówiłem do ciebie wczoraj że jak dostałeś ładunek zdalny który na czołgiście nie ma limitu. Powiedziałem że jak chcesz już go używać to masz możesz wyrzucić trzy zdetonować i położyć kolejne trzy a ty na to powiedziałeś pie*dol pie*dol już cię mutuje jak się nazywasz teraz o Flaming. Nie macie szacunku wobec graczy myślicie że po zjadaliście wszystkie rozumy i wszystko wam wolno. Ps. Gratuluję że w końcu się doczekaliście się muta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gracz Adamekh Bardzo dobrze opisał Te Jednostki. Ci ludzie wprowadzają negatywne środowisko do tak zajebistego serwera. Pies Ogrodnika to idealne określenie na te persony.

Rodzaj takich toksycznych zachowań tworzy negatywną opinie o miejscu, w którym wszyscy spędzamy czas.

Gracze powinni potraktować te muty jako rodzaj oddziaływań penitencjarnych nacechowany na samoakceptację i możliwość poprawy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bloody. Po pierwsze. Trafiłem ładunek zdalny na czołgiście. Odpalam i mogę nieskończoność podkładać. Pierwsze myśl, ale frajda. W drugiej rundzie chciałem pokazać swoim jakie czary, bo myślę, że skoro taka klasa to ma prawo takiego perku używać. 

W zamian od Ciebie usłyszałem: " Jestem administracją serwera, więc musisz mnie szanować ". Nie, nie muszę. Na to ewentualnie możesz zasłużyć bo tym jednym zdaniem pokazałeś, że mając jeden dzień admina już się wywyższasz. 

Odpowiedziałeś mi fakt, że ewentualnie mogę 3x podłożyć - zdetonować. 

Zapytałem Cię gdzie jest tak napisane? Nigdzie, po prostu na momencie wymyśliłeś to sobie.

Boli Cię to, że mutuję adminów bo nie chcę mi się ich głosów słuchać, nie ma przychylności.

 

I teraz kolejny " admin " nie wypowiada się w danej sprawie tylko cały czas coś innego dodaje. 

 

Sprawa jest prosta, skarga jest za mute, w którym admin nie mając dowodów bo ani nie usłyszał, ani nie przeczytał wyżej wymienionych słów. Czas nauczyć się czytać  ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam. Ja natomiast staje w obronie chłopaków  ( Cieniasa oraz Perły) nie zrobili nic złego . Chłopaki temu serverowi dają życie. Młodszym oraz nowym graczom jedni z nielicznych pogadają doradzą oraz pomogą . 
Co do zaistniałej sytuacji nie wydaje mi się ze powiedzili cos "obrazliwego'" w strone Pana Vegety. Jeśli się nie ma dystansu do siebie to raczej to jest problem danej osoby a nie innych graczy którzy żartują . 
Natomiast jeśli chodzi sytuacja z chiterami, to przewaznie chitery graja pół mapy z nimi i jakos strasznie nam to nie przeszkadza a że mówimy sobie to na chacie to inna sprawa. Ani razu nie slyszlaem zeby obrazili kobiety zawsze staraja sie normalnie porozmawiac  . Radze patrzeć na swoje błędy a nie wyskakujecie z permem dla osób którzy nic złego nie robią ,a wstrzykują w ten server życie . Pozdrawiam 

P.s Więc więcej dystansu do siebie Panowie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@JodaA szkoda że są ludzie jeszcze tacy jak ty, tak zwani " dobra dupka szefa " - też bronie swoich ziomków ale jak ktoś coś odwala to jestem wstanie stanąć po stronie prawdy, jak widać ty jeszcze do tego nie dorosłeś.

Dla was połowa graczy którzy są lepsi od was to cziterzy, codziennie mam 10 skarg po których idę na specta, co się potem okazuje ? gość po prostu umie strzelać.

Nigdy nie obrażali kobiet ? ( wybacz frizzin że się na ciebie powołuje ale nerwy mi puszczają ) 

Może przypomnę akcje na frizzin ? Która została zbesztana przez nich, po czym sama wybuchła tekstem " że przez was nie ma radości z gry " bo wywołują presje. A frizzin jest niesamowicie spokojną kobietą :) 

Ja już nie będę tego komentował, niech wygra sprawiedliwość

 

 

Edytowane przez Adamekh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli według Ciebie dawanie życia na serverze to jest wyśmiewanie się z kogoś jak ktoś strzela[chodzi tutaj m.in o Frizzin i Staszka z awp].Frizzin  powiedziała,że woli popełnić samobójstwo jak zostaje sama,bo nie chce słuchać krytyki z waszej strony.Pomaganie młodszym graczom hmmm ciekawe,nigdy nie widziałem jakiejkolwiek pomocy z ich strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No i dasz sobie bana z "obrażenie" mnie tekstem "dobra dupka szefa"? Raczej w to wątpię. Ubolewam nad tym że duża ilość osób nie posiada dystansu siebie. Ja tak samo nie uznaje obrażania kobiet. Więc gdy ja byłem na serverze nie było żadnej sytuacji gdy ktoś obrażał kobietę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widać, że i tak jesteście w zmowie. Prosty przykład. Każda moja wypowiedź jest przez was negatywnie oceniona, a każda wasza pozytywnie przez samych was. Czyli typowy 'palec w dupkę'.

Połowa to cheaterzy. Myślę, że nie. Dostajesz zgłoszenia typu miny, ukradziona skrzynka i przykład gościa do obserwacji. Nie, że cheater. Zapytanie np "nick" czysty?

O proszę mówisz o osobie, z którą zamieniłem dwa słowa przez całą grę. Niezły przykład. Dla wyjaśnienia pod koniec każdej mapy są przypisywane nazwy poszczególnym graczom tj. AS, Przynęta, Łowca głów itp.

Powiedziałem do Frizzinn " o Frizzzin łowca głów " - Tak, masz rację MEGA BRAK SZACUNKU.

I po raz kolejny. Nie jest to skarga za ban, nie skarga za obrazę. 

Skarga jest za to, że sugerujesz się napisaniem czegoś na priv, nie mając w zupełności dowodów.

Nie moja wina, że Gaben nazwał go Buldog XD i akurat piłka leciała XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TRANSKRYPCJA ROZMÓW PODCZAS MAPY:

Cytat

10:20 vegeta dostaje predatorem
10:24 Czarna perła : buldog piłkę złapał xDDDDD
10:25 Cienias: [śmiech], aport xDDDDD
10:37 Czarna perła : poszedł [hahaha]
10:40 Czarna perła : klocki postawione, czekamy ;D
10:52 cienias : [niezrozumiałe], prawdopodobnie "Tak jest szefie"
11:45 Czarna perła : a ten znowu afkuje, pewnie konfidenci... (o vegecie)
11:48 Cienias : to głupek?[niezoruzmiałe], je***y 
14:15 Czarna perła: Na respie kutasi (w strone Adamka)
14:20 Cienias : nie pi****l, że jeszcze nie wyszedł z respa
14:25 Czarna perła : no dźwon 
14:32 Cienias: ma wiadomość na TS i jeszcze nie wie gdzie on jest 
14:40 Cieniac : uwazaj plecy Ci robi
14:45 Czarna perła: dobrze, tak Cie uczyłem, o jeszcze klockia na niego robi (o trupie adamka)
15:50 Ban czarna perła na komunikacje 
15:55 Cienias : Adamek nie poperdoliło Ci się w tej główce, co ?
16:05 Cienias : Pies Cie jabał, k***a
17:38 Cienias : pi****l się ty barani łbie 

 

Kilka razy zostałem zapytany, co o tym myślę, no .... takie rozmowy zdarzały się kilkukrotnie ...
Cienias rzadko jest prowodyrem jakiejś sytuacji, zazwyczaj żartuje w normalny sposób. Jednak Perła, no przykro mi, ale kilka razy zostałem przez Ciebie obrażony, jednak ja Cie po prostu zmutowałem i tyle, czuję do Ciebie niechęć z jednego powodu, bardzo często w dość nieelegancki sposób odnosisz się do innych graczy, ubliżasz, zachowujesz się jak Pan i Władca serwera i wydaje Ci się, że możesz tak robić, często wywołujesz presję. No powiem Ci, że przykro mi, przykro mi bo takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.  O ile Cieniasa lubię i chętnie z nim rozmawiam, to do Ciebie czuje urazę. Gdy zaczniesz z kogoś się naśmiewać czy obrażać, co jak wszyscy wiedzą zdarza się dość często, to Cienias Cie w jakiś sposób wspiera czy dogaduje więcej.

To jest moja opinia, nie chciałbym skłócać się z kimkolwiek, jednak co dla jednych jest żartem dla drugiego jest obrazą, a jeśli ktoś tego nie rozumie....nie powinien się wcale odzywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Werdykt prosty- mute słuszne to , że ktos jest w drugim teamie i nie slyszy tego o czym mówi nie znaczy , że mozesz gadać o nim jak chcesz. 

Co do porównan do "BULDOGA" - mozna to dwuznacznie odebrac jedni traktują to jako żart drudzy jako obraze najlepiej takie żarciki zatrzymać dla siebie. Są tu osoby w wieku 12-30pare lat każdy ma inne podejscie do zycia i może takie sformułowania źle odebrać.

Adminów prosze o pisanie w sprawie o której jest mowa , bo każdy może brudy z przeszlosci zebrac i przedstawić w jednym temacie.

Co do Cieniasa zobaczymy co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To i jeszcze ja się wypowiem. 

Jak widzę @czarnaperla to kozak serwerowy który troszeczkę się pomylił, bo uważa że mu wszystko wolno. 

Nie potrzebujemy takich  toksycznych osób jak ty. 

Albo się dostosujesz albo nie będzie tylko mute, a ban i koniec twojej przygody z serwerem.

Zezwalam adminom na danie bana temu osobnikowi jeżeli będzie nadal przeginał od 3 dni w górę.

 

Ps. Nazywanie siebie hakerem bo znalazłeś dane osobowe u kogoś na profilu steam to żadne osiągnięcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...