Skocz do zawartości
peppa

 pozytywne odwołanie peppa

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: peppa
Godzina, data zdarzenia: 29.04.2020 20.45
Mapa: de_mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:545532974
Uzasadnienie: Dzisiaj na serwer wszedł pierwszy raz widziany mi admin, grałem sobie tak jak zawsze. Spróbuję opisać sytuację przed banem: wychylam na rampę po stronie tt, na ziemi leży już smoke, podbiegam i oddaje strzał przez granat dymny i trafiam właśnie tego jakże świetnego admina. Na serwerze byłem już wiele razy sprawdzany do czego przyznali się administratorzy i stwierdzili, że byłem czysty. Myślę, że admin tutaj kierował przede wszystkim moim 1lvl csgo i prywatnym profilem (co dla mnie jest troche smieszne), oglądanie mnie i stwierdzenie, że gram "odj**ny" zajęło mu 20s (gratuluje podejmowania szybkich decyzji).

W counterstrike'a nie gram od dzisiaj, na poprzednim koncie (które sprzedałem) miałem supreme'a i 3500h (sprzedałem gdyż chciałem się skupić na maturze, ale siedzimy w domu to stwierdziłem, że założę sobie nowe konto). Proszę o szybkie wyjaśnienie tej zabawnej sytuacji w jak najszybszym czasie bo muszę sprzedać fire serpenta XD, a tak poważnie pograłbym sobie troszkę w nocy.

Z góry dziekuję i pozdrawiam.

 

tutaj wklejam jeszcze link z sb

http://aquax1994.hekko24.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:545532974&advType=steamid&Submit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20200429-2013-de_mirage.dem.zip

14:40 akcja z a

15:00

17:25 + cała akcja z shorta 

18:45 + cała akcja na a i patrzenie przez boxa

20:30 znowu przez te ściany patrzysz

 

Potem mi wywaliło bluescreena na pc więc reszty nie mam jak rozpisać łącznie z tą akcją opisaną przez gracza.

 

@Bezzi będziesz miał czas to sprawdź demko. joolza dawno nie widziałem więc ufam, że ty to ogarniesz.

Chyba, że @August się znowu popisze :h3h3h3:

Edytowane przez MemesiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja zobaczę i edytuje @MemesiO? tylko film dokończę 

14:49 - b widzial go na górze 

15:00 nie ma tu nic jedna osobe zabił w tej rundzie ogólnie wiec akcja znikoma

17:40 - B slyszal i za chwilę go zabili wylatujac w 3 ? ryje

18:45 tez tu nic nie widzę poza trolowaniem i skakaniem non stop, nawet fraga nie zdobył 

20:23 zwolnił i ścienny ale awp na gali stalo i z infem lecieli na mikro

Czysty jest chłopak, troluje, skacze po mapie i jakos nie wyróżnia sie za bardzo. 

Pozdrawiam chłopaki i daje ub

Edytowane przez joolz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...