Skocz do zawartości
Tokus

 pozytywne niesluszny ban

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Tokuś
Godzina, data zdarzenia:17:33
Mapa:de mirage
STEAM_ID / IP:STEAM_1:0:543967554
Uzasadnienie:zostałem ponownie zbanowany za jakieś NIELEGALNE OPRAGROMOWANIE ktorego nie mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

to dobry spinbot xD

 

 

jesli ktos nie potrafi przegrywac to wyjsciem jest podszkolenie sie a nie eliminowanie z gry lepszych od siebie przeciwnikow

 

masz demko ja chce unbana i tyle

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiec gracz tokuś wbił na serwer około godziny 17 30 byłem wtedy ja i gracz o nicku "małpa" i jeszcze jeden gracz którego nicku nie pamietam wiec byłem razem z "małpą" w tt i wszedł na serwer tokuś który na perfidym spin bocie .oczywiscie odrazu jak zobaczył że wchodzę na ogladajacego wyłaczył spin bota i nie byłem wstanie tego nagrać . widziałem że gra na spin bocie ponieważ. spojrzałem na kamerę po śmierci .

mam światka na to że tokuś używał spin bota . gracz o nicku małpa również top 1 na serwerze .

według mnie to dziwne że każdy admin wie i widzi to że on ma a on tak i tak dostaje unbany 

pozdrawiam serdecznie <3

 

 

ehhh tokus dobrze wiesz jak było . a udajesz tu świtego 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie macie tam czegoś takiego jak "hltv" w 1.6 ? jak masz to jazda i po sprawie ;)

Jeśli nie masz dowodów to  nic mu nie zrobisz i daj pograć człowiekowi ;D

Edytowane przez THC %
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1nie spamujcie post pod postem, po 2 skoro mial spin bota to czekam na hltv:) tam będzie widac

@pikuuu

brak GOTV i dowodow. Zamykam

Edytowane przez joolz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...