Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia:  01.05.2020 14:16 
Nick Admina/Gracza: Emeek
Dowód(Ss'y/Demko): http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20200501-1349-de_mirage.dem.zip
Uzasadnienie: Dostałem bana od Emka za to że napisałem że jest głupi. Ban na 4h, powiedziałem tak bo admini zakneblowali prokure za ortografie wtedy online był Gazik i Emeek. Powiedziałem info ze to pewnie Emeek i ktoś mu to powiedział i napisał na say'u że to nie on i mam nie mówić ze to on. Odpisałem na Say'u że tylko on jest na tyle głupi żeby kneblować osoby za ortografie. Żadnego ostrzeżenia zadnego muta odrazu Bana dostałem 
Świadkowie: -

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cytat

Kultura: - **Upomnienie** - **Mute** - **Ban na 5 min** - **Ban na 30 min** - **Ban na kilka h** - **Ban na dzień** - **Ban na tydzień**                                  (w przypadku obrazy rodziny lub czegoś na tym poziomie zaczynami od bana na kilka h) 

http://aquax1994.hekko24.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&searchText=pazzi&Submit=Wyszukaj

Upomnienie było (mute masz kilka)

Ban na 5 min - odhaczone

Ban na 30 min - odhaczone

Ban na kilka h - (2h) odhaczone

Następny jest ban na dzień, a dostałeś na 4 godziny. Wychodzi na to, że powinieneś podziękować za tak niski wymiar kary. No ale dam się wypowiedzieć adminowi @EmmeeK jak widział tą sytuacje.

Dodam, że dostałem na Ciebie od twojego powrotu co najmniej 4 skargi w tym dwie z podpartymi dowodami w postaci ssa oraz demka. Gdzie w tym drugim nie szczędziłeś słów na mój temat, za co powinieneś odpocząć na kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc tak to nie był pierwszy raz jak mnie wyzywaleś. Dowiedziałem się rownież od innych że mnie wyzywasz jak nie ma admina na serwerze a nawet Memesia czy Gazika. Również nie raz mnie prowokowales na chacie lub przez mikro.

:pepeboss:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiedz mi gdzie Cie prowokuje to ty wchodzisz na serwer i odrazu mówisz do mnie. " Co straciłes admina"? Memesia obraziłem dla żartów rozmawiając z Piosenkarzem ale Gazika nigdy.

Jak masz admina to myslisz ze możesz wszystko za bardzo sie poczułeś :) Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie róbmy zbędnego spamu. @EmmeeK staraj się upominać ewentualnie gagować w ostateczności banować. Skargę odrzucam z wiadomych przyczyn. Co do Ciebie @PaZzi zrzuć z tonu, byłeś adminem, a zachowujesz się jak największy wróg wszystkich graczy na serwerze. Grajmy normalnie nie ubliżając sobie. Co do gagowania prrokury temat był już poruszony wcześniej, zaraz po zajściu i wyjaśniony. Gazik przeprosił, przyznał się do błędu. Zluzujcie chłopaki bo ja nie mam zamiaru banować, ani dawać ostrzeżeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...