Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia:Dzisiaj o godzinie 19.15 
Nick Admina/Gracza:neksyy
Dowód(Ss'y/Demko):Niestety skargę pisze na telefonie i nie wiem gdzie znaleźć demko. Jeśli ktoś mógłby podesłać link do demka byłbym wdzięczny. 
Uzasadnienie: Admin ten miał wyje**** na próśby innych graczy żeby zmutował gracza Młody Pągowski który nie ma mutacji który śpiewał  i nadużywał mikrofon a admin neksyy miał to gdzieś. Dopiero admin gazik z przeciwnej drużyny po wielu zgłoszeniach na u@ zmutował go. 
Świadkowie:Cały serwer w tym czasie i wtedy było 3 adminów: Wspomniany neksyy, gazik oraz emmek. Pozdrawiam i dobrej nocy życzę. 

Edit. 1 Prosiliśmy cie na czacie głosowym i na czacie żebyś go zmutował a ty nie reagowałeś. Skoro twierdzisz ze powinien dostać mute to czemu tego nie zrobiłeś od razu. Tylko admin z drugiej drużyny musiał go zmutowac. 

Edytowane przez Dr. Pepper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie było żadnych próśb żeby go zmutować, jednak to nie zmienia tego, że powinien dostać tego mute. Pozdrawiam

EDIT1: Jaki mialeś nick?

Edytowane przez neksyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam wiem ze nie do końca mnie dotyczy skarga ale po części jestem też ja ale na szczęście w pozytywnym znaczeniu. Tak to prawda co napisał i ludzie pisali żeby zmutowac tego gracz no i ja musiałem zmutowac bo nie było reakcji. Jeszcze dopowiem że już po fakcie koło godziny 21.30 Młody Pągowski wbił na serwer i od razu powiedział mi żebym go nie mutował bo mu Neksyy i Kusiox pozwolili rozmawiać i w lekkim stopniu nadużywać mikrofonu. Na co odpowiedziałem mu ze jak na serwerze jest Kusiox czy Neksyy to niech wtedy rozmawia a ja mu nie pozwalam nadużywać mikrofonu i poprosiłem go żeby dawał tylko info. Pozdrawiam 

Edytowane przez Gazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgodzę się tu z tobą Dr. Pepper. Oczywiście pytałem się go dlaczego go nie zmutuje to odpowiedział że mu zwracał uwagę ale i tak wciąż gadał/śpiewał ale i tak go nie zmutował.  Też prawdą jest to że gracze pisali o tym aby go zmutować na czacie i nie którzy nawet mówili przez mikro. Zgodzę się tu też z Gazikiem bo byłem przy tej sytuacji kiedy Młody Pągowski mówił że Neksyy i Kusiox pozwolili rozmawiać i w lekkim stopniu nadużywać mikrofonu.

Pozdrawiam i miłego dnia! :pepeboss:

 

 

Edytowane przez EmmeeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z jednej strony rozumiem, z drugiej strony to nie jest cs 1.6 gdzie nie da się zmutować poprzez tabele gracza. Więc tak +/- skarga uzasadniona jednakże admin dostał reprymendę, następnym razem +1 w ostrzeżeniach.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...