Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Mateusz

Nick: Agent X-1

Wiek: 14

Doświadczenie na Stanowisku Admin: CS:GO - Helli AWP, CS:S - Haze AWP Bhop i Surf DM

Znajomość SM/10: 9

SteamID: STEAM_0:1:205021766

Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198370309261

Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/[DATA EXPUNGED]/145.239.16.111:27016/ , https://www.gametracker.com/player/Agent X-1/145.239.16.111:27016/ (Mam ledwo co 10 godzin, ale jestem w stanie poświęcić więcej swojego czasu na ten serwer)

Od kiedy grasz na serwerze: Od jakiegoś tygodnia postanowiłem wrócić.


Ile dziennie grasz na serwerze: Jestem w stanie poświęcić mój czas w następujących godzinach: Dni robocze - Od 15 do 20, Weekend - Od 12 do 23


Dlaczego chcesz zostać adminem: Osobiście uważam, że powinienem zostać administratorem z następujących powodów. Jestem osobą bardzo uprzejmą w stosunku do innych jak i zawsze staram się być pomocny dla osób nowych na serwerze. Posiadam też silne umiejętności werbalne, których używam i używałem aby sprawić uczucie profesjonalizmu i nie zachowywać się dziecinnie na mój wiek. Umiem wprowadzić miłą atmosferę na serwer jak i lubię czasami sobie zażartować aby poprawić humor ludzi na serwerze. Zważając na fakt że byłem już administratorem na serwerach w CS:GO i w CS:S o nazwach: CS:GO H*****i AWP, CS:GO ***** AWP Bhop / Surf DM, posiadam już mnóstwo doświadczenia w dziedzinie administracyjnej w grach. Pełniłem też funkcję administratora w grach na serwisie Roblox które miały bo 500 graczy non-stop, ale ta informacja pewnie nie jest istotna. Regulaminu nauczyłem się już prawie całego, ale zawsze jest on otwarty u mnie w innej karcie na komputerze aby mieć do niego łatwy dostęp. Jestem otwarty na wszystkie propozycje, pytania itp., posiadam też wiele wolnego czasu który chciałbym przeznaczyć na ten serwer. Proszę o uczciwe rozpatrzenie mojego podania, i nawiązać jeszcze raz do moich marnych godzin na serwerze, tak jak powiedziałem wcześniej, chciałbym i poświęcę więcej mojego wolnego czasu na ten serwer 1 vs 1. Powodem mojej niekompetencji było staranie się o administratora w innej serwerowni, które zakończyło się porażką, ponieważ ich personel był zapełniony. Jeszcze raz dziękuje <3.

Edytowane przez Born
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozwolę się wtrącić :D 
Dałbym okres próbny :D 

- wiek

- gt (ale myślę, że się postarasz)

+ SM (Kolega wyżej napisał, że na ten wiek nie wieży w taką znajomość SM, moim zdaniem wiek do znajomości SM nie ma znaczenia :D )

+ widać że się starasz i porządnie rozpisałeś "Dlaczego chcesz zostać adminem:"

 

Może i nie gram w CS:GO od kilku miesięcy, ale myślę że warto dać mu szansę, przynajmniej okres próbny.
Wiadomo że ze względu na jego wiek pewnie będzie wiele osób na nie, ale czy warto mu dać stanowisko admina to się przekonacie jak dacie mu przynajmniej "okres próbny" i niech się chłopak wykaże.

Dziękuje, pozdrawiam :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Nie

wiek -

Doświadczenie +

SM +

GT - ( widać ze starasz się nabijać te godziny ale pograj trochę dłużej z nami nabijaj te godziny i będę na tak )

 

 

Edytowane przez paziooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


według mnie troche za młody nie chce dyskryminowac ale według mnie przynajmniej te 16 lat powinno sie miec 

po czesci doswiadczenie i godziny beda na tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...