Skocz do zawartości
Gość

 zaakceptowane Podanie o funkcję Administratora.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: °BlaKe°
Imię: Bartek
Wiek: 23
Doświadczenie: Admin na 2 serwerach + u Was .
Dlaczego chcesz być adminem?: Pomagać w wyłapywaniu cheaterów , ogarniać kulturę. Jest sporo adminów ale już któryś dzień z rzędu musiałem prosić o pomoc aquax'a.
Link do profilu STEAM : https://steamcommunity.com/profiles/76561198380755237
Link do profilu GameTracker: https://www.gametracker.com/player/°BlaKe°/145.239.236.193:27230/
SteamID: STEAM_1:1:210244754

Wpisy mile widziane te pozytywne jak i negatywne .
Pozdrawiam !

Powiem tak @EmmeeK... Nie chce mi się szukać demek bo mam lepsze rzeczy do roboty.
Wyzywasz co drugą osobę na serwerze ... uważasz się za jakiegoś super gracza , a jak ktoś Cię zabije to zaraz obrażasz i tak było zawsze.
Może i mi się zdarzy czasem, nie mówię nie, ale Ty to czasami przesadzasz.
I tak... przynosisz wstyd dla administracji bo pełniąc taką funkcję powinieneś się powstrzymywać a nie dalej dyskutować i wyzywać (myślisz,że masz admina to Ci wszystko wolno).
Radzę teraz uważać co mówisz na serwerze :)
Tyle w temacie .
 
Edit 2.

Bo nikomu się nie chce demek oglądać , opisywać i wstawiać , pewnie dlatego .
Ale nie jedna osoba mówi na serwerze, że nie chcę być z Tobą w teamie bo gadasz za dużo i komentujesz innych grę, że są słabi i nie potrafią zabić, zamiast wspierać ;)
A demka się znajdę , o to się nie bój  .

Edytowane przez BlaKe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@EmmeeK @BlaKe

+GT

+Wiek

+Doświadczenie był u nas adminem

+Kultura 

+Zgłaszasz każdego podejrzanego według ciebie gracza i w większości są to odpaleni gracze

NA TAK! POWODZENIA 

Edit.1

EMMEK w tej sytuacji muszę stanąć w obronie Blake'a bo gdy jestem ja i ty na serwerze wiele ludzi prosi mnie o muta dla ciebie za kulturę oraz zdarza sie ze osoby które zostają przeniesione z twojej drużyny do drużyny gdzie ja jestem skarżą sie na Twoje zachowanie i pytają dlaczego ty masz admina jak jesteś takim toxiciem. Tak więc wiem dlaczego tak Blake powiedział. Miłego Wieczoru życzę 

EDIT. 2 Ja nie powiedziałem ze nikogo nie wyzywam bo zdarza mi sie nie mówię Nie każdemu sie zdarza. Ja tylko stanąłem w obronie Blake'a 

 

Edytowane przez Gazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+GT

+doświadczenie

-zachowanie dzisiaj mówiłeś kto mi dał tego admina i że to wstyd dla serwera że mam admina :)

JESTEM NA NIE

Edit:

Macie demko gdzie kogoś wyzywalem? To fakt mówię często rak\bot przy nerwach A większość chce mm zmutować bo dużo gadamm.

A ty za świetny też nie jesteś nie raz byłem świadkiem jak się zdenerwowales i wyzwales kogoś ze jest idiotą czy botem :)

NoPerfect  ja sam wiem o sobie że jak się zdenerwuje to mogę coś palnąć ale  próbuje się uspokoić , a gadac to lubię dużo no niestety 

 

No właśnie bo nie ma takiego demka gdzie wyzywam co drugą osobę byku.. Jest gdzieś skarga? Że wyzywam osobę? Nie ma..

Edytowane przez EmmeeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+Aktywność

+ Kultura, chociaż czasem nerwy puszczą ale jak każdemu, nie wydajesz się w Kutnie bez powodu

+Gt, Norma wyrobioną, czesto zgłaszasz mi charakterów

+Doświadczenie

Jestem na TAK 

Edytowane przez Cytrus8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...