Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Młody Pagowski
Imię: Hubert 
Wiek:15 
Doświadczenie: Miałem admina na mniej popularnych serwerach społeczności typu 1v1/Deathrun świetnie się sprawdzałem
Dlaczego chcesz być adminem?: Chciałbym być administratorem  dlatego , że chcę sprawić aby więcej osób grało na serwerze. Żeby opinia serwera wzrastała razem z opinią na temat adminów .Chcę aby gracze na serwerze czuli się bezpiecznie i swobodnie 
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/hjfoyt/
Link do profilu GameTracker : https://cache.gametracker.com/player/Młody Pagowski/145.239.236.193:27230/
SteamID: STEAM_0:1:428874765

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie

Nie masz mutacji wiele razy cie mutowałem a gdy mute sie skończył powiedziałeś ze Kusiox i Neksyy ci pozwalają rozmawiać. Od kilku dni cie nie widziałem na serwerze. Twoje zachowanie na serwerze nie zadowala.

PS. Nie działa link do GT

Edytowane przez Gazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+GameTracker

+Doświadczenie

+/- Wiek

-Brak Mutacji 

Dziwnie to bedzie wygladalo gdy admin nie ma mutacji, na przykład co powiesz osobie bez mutacji która nadużywa mikro? Sam nie masz mutacji a bedziesz mowil mikro po mutacji... Narazie na NIE, po mutacji na tak :D pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Nie

-brak mutacji

-wywolujesz kłótnie

-pomimo ostrzeżeń i niejednego mute nadal robisz to za co dostałeś mute tak jakbyś myślał że ci wszystko można

Nie potrafisz opanować nerwów, po twoim zachowaniu wygląda na to że jesteś w przekonaniu że możesz wszystko i konsekwencji z tego nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kilkukrotnie upominałem Cię za mikrofon. Raz nawet zbanowałem bo mnie obrażałeś. Nie widzę sensu tego podania bo z góry było wiadomo, że je odrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...