Skocz do zawartości
MemesiO

 zamknięty Wybieramy ostatniego admina

Wybieramy ostatniego admina  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Potrzebuje pomocy w wyborze ostatniego admina, łącznie ze mną jest nas aktualnie 10. Został ostatni slot dla jednego z graczy. Zapraszam głosowania.

    • Blake
      3
    • adik
      5
    • chmilu
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomocy w wyborze ostatniego admina, łącznie ze mną jest nas aktualnie 10. Został ostatni slot dla jednego z graczy. Zapraszam głosowania. Z góry piszę, że jest to tylko w ramach pomocy dla mnie w wybraniu najlepszego kandydata. Jednakże zaznaczam wygranie przez któregoś z graczy nie oznacza jego wybranie.

@Gazik

@mtl

@Cytrus8

@EmmeeK

 @Cebulk4

@Gazownik

@KUsioX

@neksyy

 

Oczywiście opinie słowne o w/w kandydatach i wyborach można pisać niżej.

Edytowane przez MemesiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja wybrałem Blake bo jest to sprawdzony admin już u nas na serwerze był już adminem u nas na serwerze i jednak WIEK moim zdaniem robi różnicę bo przyda sie tez admin w wieku większym niż 15 czy 16 lat. 

I moim zdaniem Adik pomimo aktywności nie nadaje się bo od momentu posiadania vipa kozaczy i uważa się za osobe wszystko wiedzącą na serwerze i myśli ze jest nie wiadomo kim bo ma dużo skinow na serwerze. Brał udział w kłótniach z innymi graczami gdy byłem na serwerze. Kultura u niego +/- bo dość często zdarza mu sie wyzwać innycb graczy. Ani razu nie zgłosił mi pod u@ podejrzanego gracza jedynie pewnie zgłasza adminom co ma w znajomych na pv na steamie

A chmilu to moim zdaniem 2 opcja na admina bo poprawił zachowanie na serwerze, zgłasza podejrzanych graczy 

Blake albo Chmilu ale skoro nie chcesz spin w zespole to Chmilu moim wyborem

Edytowane przez Gazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem za graczem adik

Myślałem nad Brake ale według mnie powinniśmy dać szansę nowej osobie, adik jest na serwerze w godzinach nocnych 2/3 w nocy a o tej godzinie są osoby które chelatują.  To jest jedynie moja osobista opinia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybrałbym adika, dużo gra na serwerze, zglasza każdego  czitera, jest miły, kulturalny. Myśle ze to jest dobry wybór. Chociaż dałbym szanse też chmilowi, może tydzień próbny, kto bedzie bardziej aktywny dostanie stała posade :D

Edytowane przez neksyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgodzę sie tutaj z @Gazik w sprawie z Adikiem.

Moim zdaniem adminem powinien zostać chmilu. Już dłuższy czas o niego się stara. Na pewno można zauważyć że poprawił sie z kulturą, zawsze jeśli jest admin na serwerze zgłasza na u@ kiedy jest cheater lub żeby kogoś zmutować, pomaga większości graczom oraz przestrzega regulaminu. :serce3:

Edytowane przez EmmeeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze, chciałbym się jakoś wypowiedzieć, ale nie mam pojęcia jak, według mnie chmilu byłby idealnym kandydatem, zawsze jest pozytywny, często pisze o jakimś problemie który jest na serwerze oraz często widzę, jak pomaga innym w różnych kwestiach dotyczących serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...