Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 17:00 15 maja 2020r.
Nick Admina/Gracza: było kilku: VIPER, NIDAS oraz Skrilex
Dowód(Ss'y/Demko): nie zdążyłem zrobić ssa
Uzasadnienie: Zostałem wyrzucony, ponieważ zachciało im się zrobić głosowanie, w którym miałem zostać wyrzucony. Zrobili to bez powodu, tylko i wyłącznie dla własnej pociechy. 
Świadkowie: cały serwer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewnie ze tak młody gościu był kiedyś adminem został wywalony przez głosowanie innych adminie zawisne dziecko wkurza cały serwer bez powodu nie zostałeś wykopany a Viper zrobił głosowanie to nie było ze my chcemy ludzie z serwera Cię zagłosowali na tak wiec nie ma potrzeby już rozwiać tematu ciesz się ze ban nie poleciał za mikro po mutacji pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


23 minuty temu, NIDAS 061 napisał:

Pewnie ze tak młody gościu był kiedyś adminem został wywalony przez głosowanie innych adminie zawisne dziecko wkurza cały serwer bez powodu nie zostałeś wykopany a Viper zrobił głosowanie to nie było ze my chcemy ludzie z serwera Cię zagłosowali na tak wiec nie ma potrzeby już rozwiać tematu ciesz się ze ban nie poleciał za mikro po mutacji pozdrawiam 

Nidas nie chcę być wścipski czy coś, ale za micro jest tylko mute już niestety.

 

A co do postu tak jest wchodzi na serwer komentuje każdego i non stop do adminów mówi kick go kick go. Więc się nie dziwie, że dostał tego kick'a. Pozatym skarge pisać na graczy to trochę bez sensu , bo to gracze cię przegłosowali a nie admini. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Malu Ja go wywaliłem bo pisał na u@ żebym tak dla jaj wywalił jakiegoś gościa który był na 1 arenie to zrobiłem vote i ludzie najwyraźniej też mieli go dość poza tym ten cały watch this ciągle kogoś wnerwia.

Więc nie wiem po co się spinać to tylko kick był

Edytowane przez V4JP3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od dziś za głosowania czy inne zabawy zabieram rangi. Często zmieniacie mapki bo wam się nie podoba mimo, że mapcycle jest przystosowane aby grać każdą po kolei. Vote na kicka wraz z kickiem jako pierwsi a jak chwile jakiś Lotar ciśnie gracza na mikrofonie to każdy cichutko siedzi zamiast zareagować. Kolegi nie zbanujecie tylko tych których nie lubicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...