Skocz do zawartości
Omega

 zaakceptowane Podanie o admina - Agent X-1

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Mateusz

Nick: Agent X-1

Wiek: 14

Doświadczenie na Stanowisku Admin: CS:GO - AWP, CS:S - AWP bhop i Surf DM

Znajomość SM/10: 9

SteamID: STEAM_0:1:205021766

Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198370309261

Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/[DATA EXPUNGED]/145.239.16.111:27016/ , https://www.gametracker.com/player/Agent X-1/145.239.16.111:27016/

Od kiedy grasz na serwerze: Od około 2/3 tygodni. Znajduję się też obecnie na 2 pozycji w Top Time na serwerze:

2041825240_Screenshot(13).thumb.png.f0f74878891c0dbd21ef71ffad154051.png
Ile dziennie grasz na serwerze: Jestem w stanie poświęcić mój czas w następujących godzinach: Dni robocze - Od 15 do 20, Weekend - Od 12 do 23


Dlaczego chcesz zostać adminem: Osobiście uważam, że powinienem zostać administratorem z następujących powodów. Jestem osobą bardzo uprzejmą w stosunku do innych jak i zawsze staram się być pomocny dla osób nowych na serwerze. Posiadam też silne umiejętności werbalne, których używam i używałem aby sprawić uczucie profesjonalizmu i nie zachowywać się dziecinnie na mój wiek. Umiem wprowadzić miłą atmosferę na serwer jak i lubię czasami sobie zażartować aby poprawić humor ludzi na serwerze. Zważając na fakt że byłem już administratorem na serwerach w CS:GO i w CS:S: AWP, AWP Bhop, Surf DM, posiadam już mnóstwo doświadczenia w dziedzinie administracyjnej w grach. Pełniłem też funkcję administratora w grach na serwisie Roblox które miały bo 500 graczy non-stop, ale ta informacja pewnie nie jest istotna. Regulaminu nauczyłem się już prawie całego, ale zawsze jest on otwarty u mnie w innej karcie na komputerze aby mieć do niego łatwy dostęp. Jestem otwarty na wszystkie propozycje, pytania itp., posiadam też wiele wolnego czasu który chciałbym przeznaczyć na ten serwer. Proszę o uczciwe rozpatrzenie mojego podania. Jeszcze raz dziękuje <3. 

Edytowane przez Omega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiek: -

SM: +

Doświadczenie: +

GT: +

Jestem na TAK, ponieważ widzę duże zaangażowanie z jego strony wiek to tylko stereotyp jak dla mnie jego wiek w niczym nie przeszkadza skoro jest mega ogarnięty 

 

Edytowane przez NIDAS 061
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 minut temu, paziooo napisał:

wiek -

Doświadczenie +

SM +/-

GT +/-

Na nie

W ostatnim podaniu napisales tez ze dasz mi  na tak jak wbije godziny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nawet jak wszystko było by na plus to nie wyobrażam sobie żeby 14 letnie dziecko bez mutacji posiadało admina  a są już takie sytuacje na serwerze 

Jestem na nie pozdrawiam :) z Fartem 

Edytowane przez Lotar2K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


49 minut temu, Lotar2K napisał:

Nawet jak wszystko było by na plus to nie wyobrażam sobie żeby 14 letnie dziecko bez mutacji posiadało admina  a są już takie sytuacje na serwerze 

Jestem na nie pozdrawiam :) z Fartem 

Lotar ale Pitersky dostal admina nie maja mutacji a mam wrażenie że Agencik ma mutacje wiec nie widze żadnych przeszkód skoro jego inteligencja imponuje bardziej niż jakiegoś 30-latka Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiek -

dosiwadczenie+

SM+/-

GT+

Jestem na tak

 

Nie wiem czemu wszyscy tak sie spinają o jego wiek jest aktywny przestrzega zasad moze nie ma mutacji lecz jego głos nie jest ani irytujący ani piskliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...