Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Levi
Nick: L3V1
Wiek: 20
Doświadczenie na Stanowisku Admin: Moje doświadczenie w cs 1.6, source oraz GO jest tak wielkie, ze nie musze klamac aby sie dostac na admina ;) nie lubie owijac w bawelne.
Znajomość SM/10: 0 - ale z racji tego, iż interesuje sie programowaniem...szybko wszystko załapie 
SteamID: STEAM_0:0:151771494
Link do profilu Steam:  http://steamcommunity.com/profiles/76561198263808716 
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: jak wyzej i ponizej
Od kiedy grasz na serwerze: Na serwerze gram już od bardzo dawna, nie potrafie podac ile dokladnie! (wiecej niz 1,5 roku) gdzie jeszcze adminami byly za******e osoby, gralem roznymi kontami takze nie moge potwierdzic tego, ze mam wymagana liczbe godzin przegranych na serwerze
Ile dziennie grasz na serwerze: Na serwerze gram dosc czesto, ale nie zwracajcie na to uwagi iż multihead jest moja ulubiona arenka...gdy zostane adminem to mozecie wierzyc mi na słowo, ze na serwerze bede non stop :) 
Dlaczego chcesz zostać adminem: Hmm dlaczego? Otóż dlatego, ze mnie samego wkurzaja wrzeszczace dzieci do mikrofonu, cheaterzy ktorzy beda od razu przeze mnie banowani...moja wielka zaletą jest starannosc i przykladnosc do powierzonego zadania ;) w tym przypadku admin. Jestem osobą którą kojarzy wiekszosc stalych graczy na serwerze ;) Byłbym adminem przykładnym i zmobilizowanym, da sie ze mna pogadac na kazdy temat, dojrzalosc i glos 30 latka na 100% dodaja dramaturgii hah. Mam nadzieję, ze dacie ta szanse mimo gry z roznych kont. Gwarantuje, że czas spedzony na serwerze jest ogolnie wiekszy od wymaganego (tak...wiem, ze nie mozecie mi ufac w 100% ale moge tylko podkreslic, ze nie bedziecie tego zalowac) Poza tym jako admin chcialbym dawac roznorakie pomysly na rozbudowe serwera dzieki mojemu kreatywnemu rozumowi :)

 

Pozdrawiam  

 

L3V1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+ Wiek
- Doświadczenie

- SM

- GT

Nabij godzin, i SM nie jest takie trudne do nauczenia, ponieważ nie ma tam aż tak wiele komend które będą dla admina użyteczne i dozwolone.

Popraw te rzeczy, ale teraz jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- GT 

- SM

+ Wiek

+ Spoczko się z nim gra. :D

Póki co na nie nadrób GT i także zmienię zdanie.

Z SM nie ma problemu wystarczy poradniki poczytać i na start 5/10 powinieneś znać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...