Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Szymon
Nick: Kszymek
Wiek: 17lat
Doświadczenie na Stanowisku Admin: prawie zerowe ale szybko się uczę
Znajomość SM/10: 5/10 czytałem dużo o tym i popytałem jednego z adminów oraz kolegę 
SteamID: STEAM_0:1:424823889
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198809913507
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/KszymeK/145.239.16.111:27016/
Od kiedy grasz na serwerze: ponad pół roku 3 razy miałem AK skrzyżowane
Ile dziennie grasz na serwerze: przynajmniej 1 h a gdy mam czas to po 2-3 h na dzień na cs jestem ciągle do dyspozycji
Dlaczego chcesz zostać adminem: Myślę że jestem osobą która by się wpasowała w ten zespół osobą zmobilizowaną oraz ogarniętą umiem sobie poradzić w ciężkiej sytuacji a często wchodząc na serwer jest dużo osób które łamią regulamin serwera.Chciałbym rozwijać społeczność tego serwera. Szybko się uczę oraz jestem konsekwentny w tym co robię oraz nie pobłażliwy.

 

Na tym nicku mam 26 h ale na starym nicku mam 18 h nie licząc nicków z dopiskiem różnych stron do otwierania skrzynek( na dole jest ss z dowodami że miałem taki nick) oraz ss z top serwera itd.

edit;sory za zły link do gt

dowody snax.png

ranga multihead.png

top multi head.png

tophs multi head.png

toptime multihead.png

Edytowane przez Kszymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+ Wiek

+ SM

- Doświadczenie

+ GT (Jeśli oczywiście kiedyś grałeś na starym nicku)

 

Jestem na tak, jest on bardzo miły i aktywny na serwerze a komend użytecznych na serwerze jest mało, więc szybko się nauczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...