Skocz do zawartości
Wesleyyyy

 zamknięty Admin dziecko i banuje za nic

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 22.43 21.05.2020
Nick Admina/Gracza: Piotrovsky czy jakoś tak 
Dowód(Ss'y/Demko): Nie mam bo mnie wywalił
Uzasadnienie: Admin wywala mnie za rush po 15 sek co jest syfem totalnym a potem banuje mnie za to ze sie schowałem i go zabiłem XDDD Niezły admin wam powiem dajecie dzieci a potem taki syf sie odwala nie wspominając o tym ze sredni wiek czatu głosowego na serwie to max 14 lat XDDD bez mutacji az uszy bolą. Kolega piotrek szuka atencji i mysli ze jest bogiem XDDD Nie zagram na tym serwie juz nigdy nie zwracając uwagi na to ze sam admin nazwał mnie słabym jak napisałem ze dzieci sie odzywają tylko a sam admin to totalne g**** w tej grze xDDD Biercie takich ludzi na adminów a ten serwer to bedzie sala smiechu a nie serwer! 
Świadkowie: Kolega z tsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od banów na 30 minut się nie odwołujemy, a w twojej skardze to raz - nie widzę żadnego dowodu na winę admina, a dwa uzasadnienie trochę nieracjonalne ;) .
Posiadasz jakiś dowód czy temat do zamknięcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zbanowałem cię po tym jak powtórzyłem ci abyś nie raszował po czym mnie zraszowałeś co zakończyło się kickiem,  dołączyłeś do gry i powiedziałem ci abyś nie raszował bo to skończy się banem i zacząłeś kampić. Jak wchodzisz to gry to masz skrócony regulamin pomijając to że ciebie upominałem. :D A co do nazwania cię "słabym" to nie powiedziałem tego. Po tym jak napisałeś "Tu same dzieci grają" czy coś w tym stylu odpisałem  "Może i dzieci ale lepsze od ciebie" więc nie wiem gdzie nazwałem cię słabym po prostu powiedziałem że są od ciebie lepsi. :D

 

A tak na marginesie sam przyznałeś się do kampania więc jak dla mnie skarga bez sensu

Edytowane przez Piterskyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...