Skocz do zawartości
A'S

 odrzucone Nie słuszny ban

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: A'S
Godzina, data zdarzenia: pięć minut temu
Mapa: Arena 1v1
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:550315590
Uzasadnienie: Dostałem nie słusznie bana nawet nie wiem za co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Nav1 powod Twojego bana to "Czitowanie". Nie rozumiem tylko dlaczego dlugosc bana to 1 tydzien. Zapraszam z dowodami na wine gracza. Masz na to 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jeśli tak to chodz na serwer hns to moge pokazać ze nie lece na skryptach autobh a na hns i deadrunach gram od paru ładnych lat z przerwami. wiec jak sobie zyczysz to mozemy pojść na serwer hns i mozesz mnie sprawdzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem to było AutoBH, ale mogę się mylić więc prosiłbym, żeby ktoś z większym doświadczeniem obejrzał demko i określił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 godzin temu, Nav1 napisał:

Tak mam demko jako dowód.

Link do demka : http://649.gotv.pro/srv56193/auto0-20200527-095008-2135979121-am_map1v1_MH-______Multi-Head.pl________Arena_1v1__128TR__PRISMA_2_CASE__1s1k.pl.dem.zip

W 2 minucie demka po zabiciu dzięki skryptom zrobił około 15 idealnych bunnyhopów.

Jak oglądałeś to demko to tam widać typowego ch******o za przeproszeniem aimlocka. 3:50 minuta 1/2 tempo. Pozdrawiam. Nakładam perma.

Edytowane przez MemesiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...