Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym poruszyc temat graczy bez mutacji.Zazwyczaj jak odezwie sie ktoś bez mutacji to słysza teksty zamknij pizde dzieciaku itp.moim zdaniem powinni miec możliwość komunikacji na serwerze np.zapytac się o noscopy, (porozmawiac z namiz wyjątkiem osób o bardzo piskliwym głosie),zgłosić osobe które nie przestrzega serwerowych zasad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie dobra sprawa, każdy ma prawo do zapytania się czegoś albo do rozmowy (żeby nie miała piskliwego głosu). Denerwują mnie osoby gdzie osoba nie ma piskliwego głosu ale też nie ma mutacji i inni gracze zaczynają wyzywać tą osobę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie na duży + bo już zaczyna irytować gdy gracz bez tej mutacji się zapyta czy admina o sprawy serwerowe albo  gracza czy gra na coś i na czacie automatycznie uruchamiają się z 3 osoby z tekstami typu Mikro po mutacji, zamknij pizde i różne tego typu. Powinniśmy zrobić podobnie jak ma Only Mirage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1 osoba bez mutacji ma prawo o zapytanie się czegoś w sprawie danego serwera krótkim pytaniem  do administracji nie uprzykrzając innym gry. Lecz nie może nawiązywać dłuższych konwersacji ponieważ irytuje to innych graczy i nie mogą się skupić na rozgrywce. Jeżeli osoba bez mutacji (w moim przypadku po 2) upomnieniach będzie dalej przekrzykiwała inne osoby (co się często zdarza) dostaje mute na określony czas. A osoby wyzywające daną osobę na czacie również dostają upomnienie bądź knebla.

 Dyskusja moim zdaniem jest bez sensu i do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na only mirage można chyba używać do informacji a na 1 vs 1 nie podajemy żadnego infa do teammate więc mogę mogą się zapytać o noscope czy cos ale tak jak napisał kolega wyżej tylko do infa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 29.05.2020 o 11:53, Kszymek napisał:

Na only mirage można chyba używać do informacji a na 1 vs 1 nie podajemy żadnego infa do teammate więc mogę mogą się zapytać o noscope czy cos ale tak jak napisał kolega wyżej tylko do infa 

Tak to prawda osoby nie posiadające mutacji u nas na serwerze mają prawo podawać info oraz zapytać sie o naszą paczkę co i jak działa. Jeśli jednak naduzywaja mikrofon to dostają mute.

Zgodzę sie z Skarpetą bo zauważyłem jak jestem na 1vs1 to przychodzi osoba bez mutacji i sie o coś pyta i niektórzy od razy wyzywają go aby zamknął ryj czy bardziej wulgarnie

Edytowane przez Gazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie widzę powodu aby banować osoby które zapytają się o noscope itp. ale zazwyczaj jest tak, że pojawią się nadużycia ze strony maluchów. Prosiłbym o banowanie tych co wulgarnie naskakują a nie tych co zapytają się jaki tryb gry gramy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...