Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Maciej
Nick: electronic
Wiek: 17 (15.06 ukończę)
Doświadczenie na Stanowisku Admin: ogólnie jako admin 8/10,  admin w CS:GO 7/10
Znajomość SM/10: 8.5/10 ; tak wgle to sm_stealth to była ciekawostka dawno temu, nie wszyscy znali, teraz się dowiedziałem, że to podstawa u was xd (w sumie to u NAS :D)
SteamID: STEAM_0:0:514431543
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/mrozzus
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/mrozzuse/
Od kiedy grasz na serwerze: ponad pół roku, coś ok. ponad półtorej roku (edit bo spojrzałem, że mam warna z lutego zeszłego roku, a grałem jeszcze wcześniej) (nicki pod którymi grałem: MroZZuS, Clankstar, HighCunt, aktualnie electronic; btw zmieniłem nick na "electronic CSGOATSE.COM", dodałem go do GT)
Ile dziennie grasz na serwerze: ok. 30min - 2 godz. dziennie
Dlaczego chcesz zostać adminem: Chciałbym moderować chat głosowy, tekstowy też, ale i nie tylko, kiedyś już byłem na tym serwerze adminem i chciałbym powrócić, nie grałem przez ostatnie parę miesięcy za bardzo w gierkę, ponieważ zająłem się RP na FiveM i samp oraz MTA ale wracam :). 

Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie tym razem :D

Edytowane przez HighCunt
edit, gram ponad rok xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
28 minut temu, ErRor_ napisał:

+Wiek 

+Sm

+Gt 

+/- Kultura ( Chyba tylko do mnie jest taki toksyczny 

Widuje na serwerze jestem za okresem próbnym. Powodzenia !!!

Ogółem, żeby naprostować, jestem (btw ogólnie jestem bardzo toxyczny, staram się nie być ale wiadomo jak to jest z kunter strikiem) z lekka toxic (dla śmiechu wyzywając kiedy mnie zabiją np. "c**j Ci w d00pe" po czym "nie no żart" czy co kolwiek takiego) dla osób które kiedyś były w administracji i nie są albo są nadal i je znam.
Do Watch This'a jestem fest przyjebany ale wszystko w granicach rozsądku i kiedy już słyszę zniechęcenie w jego głosie zaprzestaję, a w stosunku do Ciebie jestem mega ofensywnie nastawiony, ponieważ cheatowałeś na arenkach (dowodu nie mam, tak twierdzę po tych wszelkich strzałach, w 100% pewien nie jestem) i nie mam do Ciebie za bardzo szacunku (z mojego przekonania), ale w sumie postaram się to zmienić, nastawiony nie będę od razu "my koledzy", ale nie będę mega toxic i nie będę Ci się już w zdania wwalał (z góry sory jak wyzwę Cię bo zabiciu mnie i nie powiem że to był żart xd) :D.

Edytowane przez HighCunt
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+wiek

+ Doświadczenie

+GT

+SM

Na tak często widuje na serwerze głos niczym z radia jedyne co to czasem sobie lubisz za dużo powiedzieć ale nadasz się w naszym zespole?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...