Skocz do zawartości
Bulciaa

Odwołanie od bana CS:GO

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Bulciaa
Godzina, data zdarzenia: 16:04 2020-06-03
Mapa: De_Mirage
STEAM_ID / IP:  STEAM_0: 1: 64093483
Uzasadnienie: Na początku wbiłem na serwer w okolicach 2 w nocy bardzo mi się spodobał więc pomyślałem że na nim pogram, graliśmy z jakimiś cheaterami i każdego to wnerwiało bo wiadomo gra z cheaterem jest bez sensu.. . Pograliśmy gdzieś do 6:10 z tego co pamiętam i po prostu położyłem się spać. Wbiłem na serwer w okolicy 13 może także po 13 i grałem do 16 bo nagle wyrwałem bana.

Nie wiem tak naprawdę o co chodzi gdyż gra na cheatach w CS:GO jest bez sensu gdyż trzeba się tej gry nauczyć a nie po prostu biegnąć i patrząc przez ścianę gdzie kto jest i strzelać głowy..

Zauważyłem że dużo osób nie zna pojęcia Shift lub CTRL żeby nie było ich słychać, lecz jak widać płaczą bo zabiłem ich jak nawet się nie skradają i wszystko słychać.

Mam także DPI ustawione na 2000 bo tak mi się dobrze gra więc pewnie jak zobaczyliście że trzęsie mi się celownik to pewnie od tego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20200603-1529-de_mirage.dem.zip

Z ciekawości sprawdziłem czemu 2000DPI oznacza trzęsący się celownik, wystarczyło 10 minut żeby mieć niepodważalne dowody. Kolega próbował się kryć tym, ze miał ustawionego cheata na ciało no ale to też idzie zauważyć :)

Oczywiście od początku widać, że jest aimbot ustawiony na ciało, ale jakby ktoś tego nie zauważył to dwie ciekawe akcje:

Koło 8 minuty w pałacu ten frag przez smoke i ta smieszna reakcja po nim 

Oraz koło 9:45 jak kolega celował z okna w kolesia na shorta, ale cheat postanowil wycelować na kogoś innego :D


@Bulciaa

Nie wiem kogo Ty próbujesz oszukać, ale w pałacu nie było żadnych nog widac a akcja w oknie perfidnie Cię sprzedaje. Dodatkowo jeśli myślisz, że admini maja grać o 3-4 w nocy to chyba masz nierówno pod sufitem :) 

Edytowane przez monthenegro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No wiesz obejrzałem te twoje momenty i tak 

''Koło 8 minuty w pałacu ten frag przez smoke i ta smieszna reakcja po nim"

Pamiętam bardzo dobrze tą sytuacje i po prostu było widać jego nogi to XD

''Oraz koło 9:45 jak kolega celował z okna w kolesia na shorta, ale cheat postanowil wycelować na kogoś innego :D''

 Byłem w konektorze szedłem jako pierwszy a za mną Pan Daniel i Pan Daniel poszedł na Kuchnie (na demo jest zmiana gracza)a ja poszedłem dalej i pod oknem stało dwóch to ich zabiłem w czym nadal trwi problem? 

 

Jakoś o 3-4 nikt nie jest taki chętny z administracji grać jak wbijają k***a i grać się nie da bo wie gdzie jesteś i jeden strzał i głowka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Typowy źle ustawiony aimbot. Jak mogłeś go ustawić na brzuch xD

Rozpisywać nie będę bo widać po rozgrzewce. Co do 8 minuty kunszt i perfekcja, na midzie to samo. Przeskoczył Ci aimbot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...