Skocz do zawartości
Ryuu

Buff dla snajpera.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, 

dowiedziałem się, że klasa snajpera nie posiada obrażeń dodatkowych ani od inteligencji ani po prostu dodatkowych więc wychodzę z propozycją lekkiej zmiany, tj. zrobienie go bardziej tradycyjnym czyli obrażenia od inteligencji. 
Powiem najpierw subiektywnie, że jest on strasznie słaby. Nie zliczę ile razy trafiam kogoś jako pierwszy a i tak ginę, wiadomo, że nie chodzi o to aby zrobić go 1shot1kill jak Kapitan, tylko zwiększyć mu trochę użyteczność. Nie będzie on zbyt mocny, ponieważ będzie trzeba przeznaczyć trochę punktów na statystykę inteligencji a poziomy nie wbijają się jakoś bardzo szybko. Wiele razy już miałem sytuacje, że zadałem komuś 108, 109, 112 obrażeń a i tak ginę w ogniu walki przez klasy mające przeźroczystość, jakieś granaty trujące/naprowadzające czy też nie mają głowy. Można chociaż sprawdzić na jakiś czas czy nie uczyni go to za mocnym bo zabicie nim to jest w większości przypadków około 1 zabicie na 10 trafień.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Ryuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...