Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po ciężkich pracach, nieprzespanych nocach, życzeń @aquax prezentujemy Wam nowy, odświeżony styl.
Jest bardzo przejrzysty, każdy się w nim odnajdzie. Największą zmianą jest aplikacja Pages która na pewno przyda się redakcji do pisania artykułów.
Kolejną zmianą jest kontakt z administracją, pojawiły się w niej osoby z rangą Moderator oraz Opiekun TS3 (od razu prośba do was gdy zmieniacie swój avatar piszcie do mnie na PW/steam etc, ułatwi to prace).
Największe podziękowania lecą do @sitefuture bez którego obecny wygląd forum nie wyglądałby tak jak wygląda, ja dołożyłem swoją małą cegiełkę. Nie ma się co rozpisywać, sami poznacie nowy styl który zostanie z nami kolejne piękne lata.. Swoje pierwsze opinie możecie zostawić tu w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

1.

klmkmMi.png

Wycentrowałbym napis, a najlepiej wrzucił w tło jakieś grafiki.

2.

E8ZlBJI.png

Ta repka do pupy wygląda.

3.

21Hh7LI.png

1 Brak nowych postów

2 Nowe posty

Odróżniłbym ikony przeczytane od nowych postów. Wprowadza to w błąd dość często.

4.

iqYp8T2.png

Szczerze zmniejszyłbym to całe górne menu. Chodzi mi o coś takiego, że jak jesteś u góry forum menu jest tej wielkości co teraz. Gdy zjeżdżasz na dół zostaje tylko małe menu, daje niżej grafikę o co mi chodzi.

pPqBCN7.png

Edytowane przez MemesiO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma co, fajny ten nowy styl. Ale tak jak kolega wyżej wspomniał, można by tam dodać jakieś grafiki, to jeszcze lepiej by wyglądało. A i jak się da, to wyłączcie możliwość podglądu na głównej postów jakie kto dodał w danym temacie. Wydaję mi się, że po to są te tematy żeby w nie wchodzić i widzieć dopiero co kto napisał, a nie od razu na głównej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

za******y styl :pepeLove:

@aquax @LOLSON faktycznie, dziękuję, zagrywka 201 iq :D Mam pytanie, da się wyłączyć gifa Dwaynem nad chatboxem, muli mi to przeglądarke na lapku i forum się załadować nie może (drewno pc btw)

Pozdrawiam

Edytowane przez elo elo 350

Bt aquax,

Po najechaniu masz kolor. Specjalna zagrywka z naszej strony.

Bt LOLSON,

Po najechaniu na nie magicznie mają :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie działa instagram jak naciskam na niego w dowolnym temacie , jak na niego naciskam to przekierowuje mnie na początek tematu 

Bt LOLSON,

Zrobione

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

image.png.24fdc8058a305224696af3f6bf340c99.png 

1. Ranga "Użytkownik" oraz "Świeżak" mogłyby być pogrubione tak jak cała reszta. Lepiej by to wyglądało.

2. Mamy rangę Emeryt. Po kliknięciu w nią nie widzimy "emerytów" tylko "weteranów". image.thumb.png.9c0b059f70475cbc23237f2477140cac.png

Edytowane przez Pyrek

Bt LOLSON,

Poprawione

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi