Skocz do zawartości
luczex69

 zamknięty NIESŁUSZNY BAN

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: JnP MUPET OD SEXU
Godzina, data zdarzenia: 13:16
Mapa: 1V1
STEAM_ID / IP:STEAM_1:1:541175951
Uzasadnienie: Tłumaczyłem co oznacza Skrót JnP I powiedziałem że ,,Jebać administrację z hurtworld,, i admin @Nav1 powiedział że nie powidziałem że , hurtworda i dał mi bana na 4 h chociaż cały serwer gadał że mówiłem hurtworda proszę o rozpatrzenie sprawy Gadałem o tym JnP gdzieś koło godz 13:11 

auto0-20200608-130658-1686575007-am_map1v1_MH-______Multi-Head_pl________Arena_1v1__128TR__PRISMA_2_CASE__1s1k_pl.dem.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban za to był nie słuszny ale powinien dostać ten o to pan bana za kulturę co 2 słowo kur... i inne wyzwiska na graczy obejrzałem 2 mapki i naliczyłem ze 100 słów obraźliwych dla innych graczy ten oto pan powinien dostać przedłużenie bana moim zdaniem .

Poza tym, od tego o to pana dostałem wiadomość prywatną (Trochę chamską) "Pożegnaj się z adminem". 

Opera Snapshot_2020-06-08_154253_multi-head.pl.png

Edytowane przez Nav1
Ss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


HAHAHAHHAHAHAHA @Nav1 śmieszny jesteś byłem z jednym adminem na platformie discord i gadał że już dostałeś dwa ostrzerzenia i 3 spowoduje degradację wię proszę nie kłam bo każdy ci gadał że źle usłyszałeś i nw ostatni pijany na dc wbiłes to wiesz po tym co dzisiaj zrobiłes wątpię żebyś dalej miał admina bo się do tego nie nadajesz i jak wyszedłeś to każdy cię wyzywał bo oglądałem strem u mojego kolegi na dc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nie mam dc od półtora roku więc jak mogłem wbić pijany na dc?? Jeżeli wbiłem na dc daj jakiś dowód !!!!

Edytowane przez Nav1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak ogólnie dziwne to że każdy wie co ja robię wbiłem pijany raz na 1h i już każdy wie .

A który admin z wami gadał na dc jakbyś mógł powiedzieć !!!

 

A tak w ogóle robiliście wszystko żebym dostał degrada dobra społeczność moim zdaniem polecam graczy !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


21 minut temu, Nav1 napisał:

Ban za to był nie słuszny ale powinien dostać ten o to pan bana za kulturę co 2 słowo kur... i inne wyzwiska na graczy obejrzałem 2 mapki i naliczyłem ze 100 słów obraźliwych dla innych graczy ten oto pan powinien dostać przedłużenie bana moim zdaniem .

Poza tym, od tego o to pana dostałem wiadomość prywatną (Trochę chamską) "Pożegnaj się z adminem". 

Opera Snapshot_2020-06-08_154253_multi-head.pl.png

Zbanowałeś go po tym jak powiedział "jebać administracje Hurtworld". Poza tym co zrobisz jak trafisz na chłopa dla którego przecinkiem jest "k***a"? Jeżeli on nikomu nie przeszkadza (OPRÓCZ TOBIE) to zmutuj go w grze. Jeśli dostaniesz na kogoś skargę lub zauważysz że cały czas kogoś wyzywa, powiedz mu żeby tak nie robił bo dostanie muta/bana na serwerze. Jeżeli dalej tak będzie robił to go zbanuj.  Nie rozumiem dlaczego admin zawsze musi mieć zamkniętą głowę. Czasami ludzie wyzywają się dla beki a admin i tak ich zbanuje... Kończąc, jak masz jakiś problem do niego to pisz albo poprostu powiedz w grze o co ci chodzi. Wtedy będzie prościej. Wszyscy będą wszystko wiedzieć i będą zadowoleni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


18 minut temu, Nav1 napisał:

A tak w ogóle robiliście wszystko żebym dostał degrada dobra społeczność moim zdaniem polecam graczy !!!!

hahahahaha 

 

18 minut temu, Nav1 napisał:

A tak w ogóle robiliście wszystko żebym dostał degrada dobra społeczność moim zdaniem polecam graczy !!!!

teraz to żeś dowalił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


17 minut temu, Nav1 napisał:

A tak w ogóle robiliście wszystko żebym dostał degrada dobra społeczność moim zdaniem polecam graczy !!!!

Bierz pod uwagę to co robisz na serwerze.  Pod uwagę jest brana głównie aktywność i zachowanie na serwerze. Już ci napisałem, nie możesz mieć zamkniętej głowy. Słuchaj wypowiedzi innych i po nich osądzaj czy wyzywają się dla beki, czy też nie.  Jak wejdzie jakaś osoba która nadużywa przekleństw, nie banuj jej czy nie mutuj jak nikomu nie przeszkadza. :)

 

Dodatkowo prawie cały serwer mówił, że chodziło o HURTWORLDA a Ty mówisz że nie usłyszałeś lub tam sobie dopowiedzieliśmy. Po dwóch rundach wyszedłeś z serwera.............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, Nav1 napisał:

A ogólnie kim ty jesteś żeby mnie pouczać .

Wiem że chodziło o HUrtworlda ale on wyzywał cały czas zobacz sobie poprzednie demko .

 

hahahahahaha nikogo nie wyzywałem xddddddddd już się nie wypowiadaj bo paziu może ptwierdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Koniec tego dobrego, krótka piłka

@Nav1 masz pokazać dowód, którym się kierujesz lub kierowałeś podczas bana.

Wszyscy dostajecie nagrodę w postaci upomnienia za spam, robicie tylko syf i nie da się nic z tego zrozumieć.
Następne wiadomości będą warnowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@K3bab @luczex69 Oczywista sprawa jest, ze kazdy wchodzi na serwer aby spedzic luzno swoj wolny czas. Jednak serwer to nie podworko. Wiadomo, ze nie musi byc calkiem sztywno ale umiar tez trzeba znac.

 

W dniu 8.06.2020 o 16:19, K3bab napisał:

Słuchaj wypowiedzi innych i po nich osądzaj czy wyzywają się dla beki, czy też nie.  Jak wejdzie jakaś osoba która nadużywa przekleństw, nie banuj jej czy nie mutuj jak nikomu nie przeszkadza. :)

Chcecie sie powyzywac w zartach, dla beki? Macie od tego discorda lub ts3. Jak wejdzie jakas osoba, ktora jak sam napisales NADUZYWA przeklenstw to administator ma pelne prawo upomniec a pozniej ukarac. NIe mowimy o pojedycznych wyskokach tylko o naduzywaniu. Pamietajcie o tym!

 

 

@Nav1 Twoj czas minal. Niestety nie dostarczyles zadnego dowodu. To byla Twoja ostatnia szansa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...