Skocz do zawartości
beznazwy

 pozytywne prośba o ub

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: niewidoczny
Godzina, data zdarzenia: 14:58 Sr. cze.
Mapa:de_mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:542621460
Uzasadnienie: grałem jak zawsze koniec tabeli i nagle mnie wywala że mam bana nie wiem za co żaden admin nic nie pisał ani nic aby zmienić nik aby coś zrobic ktoś napisał że gram na aktywnym banie a mi zszedł z wczoraj więc chyba o to chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dużo graczy pisało do mnie żebym go sprawdził bo dziwnie gra 

demko: http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20200610-1441-de_mirage.dem.zip
podejrzana akcja na midzie 14:35 nie wiedział że przeciwnik jest akurat pod oknem ale i tak przez ściane celował tam gdzie sie porusza 

jednak na demku wygląda ona czyściej jak w grze 
ponieważ w grze wyglądało to jak chamski aim lock

a na demku z xrayem widac że nie celuje on idealnie w ciało 

może i za szybko podjąłem decyzje ale dla mnie i tak to było dziwne ponieważ nie dostał infa ani nic ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


przepraszam że mam celownik na ekranie przypadkowo nacelowalem obok a z tego co pamiętam wskoczylem na mida dostałem hejka z konekta i się celowałem w dół boxa by piknac gościa nawet go nie zabiłem i wyleciałem z banem za czity pozdrawiam pamiętaj że jest radar i pokazuje się że ktoś dostał minus HP nie pamiętam czy ja dałem czy on ale coś takiego było tyle ja lecę siemka róbcie co uważacie za słuszne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 akcja nic nie czyni i do bana są potrzebne 3 takie.
Dla mnie naturalna sprawa, peekowany był under i nic nadzwyczajnego nie widzę. Następnym razem posiadaj więcej mocnych akcji w demku @adikspl ;) 

UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...