Skocz do zawartości
asassin432

 pozytywne Unban

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Antekson150
Godzina, data zdarzenia: 20:50 dziś
Mapa: Mirage
STEAM_ID / IP:  STEAM_0:1:487363867
Uzasadnienie: No grałem sobie na only mirage i z nikąd banik za czitowanie dla mnie poleciał :/. I przecież jakoś super nie grałem. No co tu dużo pisać, nei czitowałem i dostałem perma. No przyznam w ostatnich akcjach trochę farta ale poza tym to słąbo dziś grałem...


@Gazik Dobrze spokojnie, każdemu się błąd zdarza, a ja to typowy farciarz jestem z g3

Edytowane przez asassin432
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@MemesiO

Demko:http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20200611-2013-de_mirage.dem.zip

Wbiłeś 10:10 

Teraz po przeanalizowaniu demka z wallhackiem stwierdzam że to była moja pomyłka i nie jesteś osobą czitującą tylko czasami przypadek złożył się na to że cie zbanowałem. No tak jak napisałeś miałeś parę akcji na których akurat cię obserwowałem i za szybko podjąłem decyzje. Przepraszam za moją pomyłkę i zapraszam z powrotem na serwer. Jeszcze raz przepraszam, po prostu za szybko cię zbanowałem. Pozdrawiam

EDIT.1

I jeszcze dodam bo przeczytałem co napisałeś na czacie na głównej stronie. Nie zbanowałem cię po tym jak mnie zabiłeś tylko po prostu parę osób mi zgłaszało ze możesz coś mieć i poszedłem sprawdzić cię i akurat miałeś te akcje o których napisałeś.

Edytowane przez Gazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...