Skocz do zawartości
Haien

 zamknięty Buff speedhacker

Rekomendowane odpowiedzi

Yo, ostatnio dużo czasu pogrywam sobie speedhacker'em i zauważyłem w nim  bardzo słabe początki .
Postacią można od 1 do 20 lvl robić max 10 kili lub jeszcze mniej . Dlatego chciałbym zaproponować
dodania dla speedhacker'a ciche kroki to na pewno początkującym dawało fun z grania  tą postacią,
niż ginięcie za 1 killa .:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podpinam się, na początku myślałem o zmianie akceleracji powietrza, żeby jego bunnyhop był lepszy ale myślę, że było by to trudne technicznie a też masterzy Bhopa byli by wtedy bardzo trudni do zabicia więc propozycja z cichymi krokami jest bardzo w porządku. Ewentualnie proponuje drastycznie zwiększyć mu kondycję bo tak czy siak ma tylko nóż a przy tylu możliwościach zamrożenia go z perków albo klas myślę, że może to być dla niego dobry boost a nie będzie też za silny bo nie każdemu pasuje taki gameplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciche kroki, natychmiastowe z noża, mniejszą grawitkę i ciche kroki ma klasa ninja. Speedhacker polega głównie na bh, a jak wiemy bh i tak zrobi tupnięcie, no chyba, że tylko na w je robisz. Dodatkowo masz perki, które dają Ci kondycję, ciche kroki czy mniejszą grawitację. Klasa ta jest stworzona dla ludzi którzy serio lubią i potrafią bawić się bh i zabijać nożem. Kolejnym wyjściem masz opcje kupienia monet, a jak nie chcesz wydawać kasy to nafarm sobie monet na koncie inną klasą i wyexp speedhackera za monety.

Pozdrawiam

@Haien Tak się składa, że przed resetem grałem bardzo dużo speedhackerem. (tak wiem bla bla teraz inaczej, bo reset doszły klasy) Wyexpiłem go do 50 poziomu bez wydawania monet więc nie jest jakąś trudnością biorąc pod uwagę, że nie gram dużo w csa i nie nie expiłem na botach. Bez problemu dało się nim zrobić na poziomie 20+, 20 fragów. Dobry perk i nie trzeba dużo tak naprawdę :) 

Edytowane przez Pyrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...