Skocz do zawartości
HighCunt

 zamknięty 1vs1 skarga na administratora

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: ~18:05
Nick Admina/Gracza: PsyHo
Dowód(Ss'y/Demko):  http://649.gotv.pro/srv56193/auto0-20200613-180330-2096824990-am_plain2_MH-______Multi-Head.pl________Arena_1v1__128TR__PRISMA_2_CASE__1s1k.pl.dem.zip
Uzasadnienie: Po zmianie mapy miałem walkę z marudną skarpetką, z którym to "się lubię" jesteśmy "kolegami", wyzwałem go (mówiąc "ch*j ci w d00pę" z uśmieszkiem) jak to zwykle się z niektórymi osobami nawzajem życzliwie obchodzimy, spytał się mnie czy to ja "electronic" (zmieniłem nick) odpowiedziałem już trochę bardziej zniesmaczony przegraną z nim "nie" (strasznie ch****y miałem humor bo miałem wręcz niedorzeczny dzień), po czym coś tam dopowiedziałem "prowokując" go, on odpowiedział wyzwiskiem po czym ja też odpowiedziałem już mocno toxycznie, potem bez słowa ani niczego inny administrator (PsyHo) dał mi bana z bomby na 30min za obrazę admin/gracz, bez żadnego ostrzeżenia (zapewne) wiedząc, że mówiliśmy to sobie dla żartu, ale chciał po prostu mieć pretekst aby mnie zbanować, zapewne jest jeszcze na mnie zdenerwowany za ostatnie parę meczów (mmów) i po prostu przenosi to na serwer.
Świadkowie: idk, mogę podać skarpetkę ale nie zdziwię się jeżeli nie będzie chciał odpowiadać na moją stronę, usunąłem ich obydwu ze znaj (wielu z serwera usunąłem), może też być wk*rwiony że za bardzo przytoxicowałem do niego.

Edytowane przez HighCunt
uzupełnienie dowodów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twoim obowiązkiem jest przedstawić dowody na winę tego admina, jakiś ss lub demko ;) 
Z tego, co przeczytałem to jeżeli nie masz kultury "dla jaj" to nie powinno być karane, jak jest naprawdę?
Masz 24h na uzupełnienie dowodów, hltv masz w tabelce serwerów.

Dodam jeszcze tylko od siebie, że nie odwołujemy się od banów do 30 minut, więc lepiej żeby to były konkrety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zaraz zaraz, na kogo ta skarga? Na admina który Cie zbanował słusznie patrząc po twoich wypowiedzianych słowach? Ja bym ci za to z bomby dał na godzinkę bana + dostałeś upomnienie od skarpety. Temat do zamknięcia. Admin prawidłowo się zachował.

Edytowane przez MemesiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...