Skocz do zawartości
bartq1337

 zamknięty Niesłuszny ban!

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 17.06.2020 18:00
Nick Admina/Gracza: ( nie znam, miał nick rosół ) mozliwe ze w dalszym dialogu przedstawił sie jako "imo" albo "ino" 
Dowód(Ss'y/Demko):  Zadnych dowodów . Zostałem zbanowany za obrazanie admina.
Uzasadnienie: Wszedłem na serwer grałem , nie bylo zadnego admina zrobił sie "sajgon" na serwerze 1/3 graczy rushowała . krzyknąłem gdzie jestes jakis admin co sie dzieje z tym serwerem , młyn i j**any zwierzogród , nagle inny gracz o nicku : kutang zaczal swoją wiązanke i  obrazał serwer i adminów , wszyscy zaczeli sie obrazac nawzajem(kutang innych graczy oni takze jego ) , wszedl admin i gracze powiedzieli ze kutang a takze ja obrazalem adminów i serwer , probowalem sie obronic mowilem ze zlego słowa nie wypowiedzialem na temat adminów bądź serwera dostalem nagle perm mute ... i nagle jakis tomek i jeszcze jeden zaczeli gadac ze ja tez obrazalem adminów  pisanie bylo zbedne  nie minelo 10 sec i  dostalem bana. (jak za duzo gadam to nagle znajduje sie admin i dostaje mute a jak sie dzieje takie rzeczy na serwerze ze gracze mają gdzies regulamin to jest dobrze. ) PS. Od kiedy admini sluchaja sie graczy i dlaczego nie moglem wypowiedziec sie na ten temat gdzie ja zdaniem admina bylem "winny" .... 
Świadkowie: Swiadkowie czy jestem niewinny ? Nie wiem ,  ale wiem jedno ...nie obrazilem zadnego admina bo codziennie gram na tym serwerze i jaki jest sens obrazac kogos kto dba o serwer jak i o graczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


rosół to był mój nick zmieniłem go bo od dawana dostajecie obaj z kutangiem kicki z serwera oraz 4 bany 5 mutów i zawsze razem wchodzicie ale wiecie ze jak wbija admin to odrazu cisza a dostałem zgłoszenie od jedego gracza który grał akurat na serwerze ze wyzywacie adminów oraz graczy itd........

dostaliscie obraj muta na zawsze poniewaz było ich już bardzo duzo i nie było widac żadnej poprawy 

wchodząc na serwer usłyszałem od cb i od kutanga jak byłem na niewidce jeb** ten serwer administratorów i taka długa wiązanka oraz była też obraza właściciela serwerowni i uważam ze muta jest jak najbardzie zasłuzony za obrazanie graczy dmuchanie po mikro itd 

a co do bana to dałem wam obu bana na 7 dni za taką piękną polszczyzna bo to już nie było 1 raz a 6-7 

dzisiaj rano dałem wam też razem bana na 30 min za to samo a wy wbiliście chyba się pomścić za rano 

Pozdrawiam cieplutko i troche więcej pokory jak wrócicie obaj po 7 dniach :) 

edit1: @NIDAS 061 też mówił ze dawał mu bana za obraze a dziś rano go wyzywał i po chwili jak byłem na spekcie dostali bana

 

imo=in My Opinion=Moim zdaniem

Edytowane przez Kszymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Troszeczke rzeczy wyssales z palca , nie dostalem dzisiaj rano zadnego bana , tylko mute i nie rano tylko w okolicach 13/14 ... druga sprawa to nie wrzucaj mi do ust słów ktorych nie wypowiedzialem , nie powiedzialem nic zlego na temat serwerowni ani na adminów , troszke pokory ? Pokore posiadam ale za cos co zrobiłem wiec nie wmawiaj mi ze obrazalem jak tego nie robilem i nie znam tego kutanga on juz byl na serwerze zanim wszedlem ... nie dostalem zadnego bana  od zadnego admina na tym serwerze wiec doinformuj sie .... 

Edytowane przez bartq1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6;48 A ty Ku*** nie masz swojego respa wypie****** no ku*** raszuje Cw** Je**** co chwile pierdo**** zwierzogród jeba** kur**

7:48 ty ku***

8:00 to są kur** jeb*** nie potrafią inaczej grać

oraz sam pod koniec dodałeś ze adminów nie wyzywałeś ale serwer jak najbardziej jak i całą serwerownie

a jeśli chodzi o kutanga to leciało wyzwisko rodziny jedno za 2 oraz całego serwera że nie da sie naliczyć

może po obejrzeniu dema nie obrażałeś administracji ale obrażałeś graczy i nie mów że nie znasz kutanga bo cały dziń cb nie było to akurat wbiłeś z kutangiem po 1 min a mieliście już tyle upomnień słownych jak i kicki oraz muty nie wnikam może po dzisiejszym mucie o 14 sie zgadaliście zeby sobie wbić i zrobić obore z serwera

decyzje zostawiam wyższej administracji co z wami zrobić bo myślicie że jak nie ma admina to wszystko wam wolno @Malu @Born

 

 

Edytowane przez Kszymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Yyy No niezłe nie wiem gdzie jest Bartek twój honor zgrywasz kozaka w sieci to po co ta skarga i odwołanie od muta jesteś hipokryta i uwierz mi jakbym to ja był wtedy na serwerze to byś dostał perma ode mnie z automatu dostałeś już tyle razy mute na serwerze ode mnie tyle razy przymknąłem oko na to wszystko co było ostatnio ale jak wydać czym bardziej dobry tym bardziej po du**e kopany Tak jak było z kutangiem okazałem skruchę w jego kwestii obrażania innych powiedziałem ,,jeśli wyjdziesz teraz to nie dostaniesz mute” nie przestał to dałem mu mute po czym zaczął obrażać każdego na serwerze właściciela serwer i osoby na nim grające wiec dostał bana na jeden dzień najwidoczniej za mało powinienem dać tydzień a teraz jak jeszcze słowo złe powiecie na kogoś to skończy się permanentnym banem bo bardzo chcemy by sieć miała jak najwiecej osób ale nie podludzi. Pozdrawiam temat uważam na zamknięty Kozaki w necie zawsze nimi pozostaną 

 

Edytowane przez NIDAS 061
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Faktycznie nie wysłałem demka moja wina

Więc tak:

Demo 1:  W załączniku AZTEC

6;48 A ty Ku*** nie masz swojego respa wypie****** no ku*** raszuje Cw** Je**** co chwile pierdo**** zwierzogród jeba** kur**

7:48 ty ku***

8:00 to są kur** jeb*** nie potrafią inaczej grać

 

Demo 2: AZTEC2

1:12 synu ku*** kulturka bo ci wyje*** w pysk

po czym po chwili obraza matke kutanga

2:48 utkaj wreszcie troche pokory tak napisałeś na czacie zeby jeszcze troche podburzyć kutanga przynajmniej takie są moje odczucia

 

Gdy bym głębiej poszukał to było pełno upomnień słownych do cb jak i do kutanga który dostał juz muta 9 razy a bana 4 razy 

kutang zdecydowanie bardziej obrażał i 1 tydzień ban oraz perm mut jest najbardziej zasłużony zresztą jak obejrzycie 2 demka to nawet nie musze ich rozpisywać bo bym każdą sekundę demka musiał rozpisać co do ciebie to się z nim zgadałeś i zrobiliście oborę z serwera dołączając się do kutanga  jestem za tym aby ban na 7 dni został u cb a mut może być skrucony do naprzykład miesiąca a przy następnym incydencie leci perm na zawsze zostawiam to do decyzji wyższej administracji 

oznaczam @Max Bugs dla informacji

demka są w załączniku

pozdrawiam 

 

AZTEC.dem AZTEC2.dem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obrażałem graczy którzy rushowali to prawda ale nie adminów i skończ pisać że zmówiłem się z Kutangiem nie znam gościa zrozum to wreszcie i "nie wrzucaj mnie z nim do jednego wora". Ban niech zostanie, rozumiem każdy ma swoją rację.... ale po co ten mute na zawsze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak napisałem wyżej wchodziliscie obaj razem 2 razy może umówiliscie się może nie nie wnikam w to a co do muta to dostaliście obaj takiego samego za tyle ostrzeżeń itd napisałem że zostawiam co do tego muta decyzję wyższej administarcji nie chce już tu robić więcej spamu bo wydaje mi się że się już wystarczająco wypowiedziałem w tym temacie a tu nie chodzi tylko o obrazę tylko o kulturę i przekleństwa nie usłyszałem od was nigdy normalnego słowa i nie macie w tym po hamowania i upomnienia nic nie dają

Edytowane przez Kszymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban zostaje. Jak widac, wczesniejsze bany nie daly nic do myslenia. Co do muta to zmiejszamy na 2 tygodnie. Jezeli nie bedzie poprawy - mute na miesiac a nastepnie na zawsze! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...