Skocz do zawartości
Piotrulo

 ub SSy NoPerfect

Rekomendowane odpowiedzi

Obserwowałem Cię od 2 map (de_dust2 i de_lidl). Dostałem kilka zgłoszeń na u@, Twoja gra była podejrzana, ładnie strzelałeś no-scopy nawet do assasinów, co prawda bardziej podejrzewałem celownik do scouta, ale później również na lidlu WH, jeśli to konieczne rozpiszę rano albo w południe demko. 

Jeśli rzeczywiście nie masz nic na sumieniu z góry przepraszam za kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 minut temu, GrzesioEn napisał:

Obserwowałem Cię od 2 map (de_dust2 i de_lidl). Dostałem kilka zgłoszeń na u@, Twoja gra była podejrzana, ładnie strzelałeś no-scopy nawet do assasinów, co prawda bardziej podejrzewałem celownik do scouta, ale później również na lidlu WH, jeśli to konieczne rozpiszę rano albo w południe demko. 

Jeśli rzeczywiście nie masz nic na sumieniu z góry przepraszam za kłopot.

dobra to rozpisz jak dasz rade to z ranka teraz pójdę spać ale chciałem jeszcze popykać... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 minut temu, Piotrulo napisał:

dobra to rozpisz jak dasz rade to z ranka teraz pójdę spać ale chciałem jeszcze popykać... 

Wiesz co, jeśli UBT uzna, że rozpisanie demka nie jest konieczne to myślę, że obejdzie sie bez tego bo jednak chcę, żebyś jak najszybciej wrócił do gry :)

Myślę, że rano ktoś z ekipy się odezwie, wolałbym zebys otrzymał UB, z screenów wynika, że jesteś czysty, przez te 2 mogles mieć po prostu szczęście, ale decyzja zależy od ubt :)

Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej nocy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, GrzesioEn napisał:

Wiesz co, jeśli UBT uzna, że rozpisanie demka nie jest konieczne to myślę, że obejdzie sie bez tego bo jednak chcę, żebyś jak najszybciej wrócił do gry :)

Myślę, że rano ktoś z ekipy się odezwie, wolałbym zebys otrzymał UB, z screenów wynika, że jesteś czysty, przez te 2 mogles mieć po prostu szczęście, ale decyzja zależy od ubt :)

Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej nocy. 

no spoko wzajemnie dobrej nocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...