Skocz do zawartości
EmmeeK

 zamknięty Skarga na cebule

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 06-19-20 13:14
Nick Admina/Gracza: Cebula
Dowód(Ss'y/Demko): http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20200619-1246-de_mirage.dem.zip
Uzasadnienie: A więc tak dostaje bana od cebuli za powód: "obraza na profilu" z tego co kojarzę to admin nie może mi dać bana za wyzwiska na pv/pod profilem ponieważ jest to sprawa prywatna. Mówił mi tak MEMESIO  gdy miałem admina. Na dodatek dostałem tego bana na 12h dla mnie za dużo.. Myślę ze powinnien być krótszy.. Mam nadzieje że dostane unbana :) EDIT:Jest w regulaminie punkt gdzie pisze Prywatne porachunki załatwiamy poza serwerem. Także jeśli dla niego komentarze pod profilem jest coś związane z serwerem to  brawo dla niego :)
Świadkowie: Na serwerze był m.in chmilu i BYCZEK

Edytowane przez EmmeeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no to wiec dostałeś bana za podszywanie się przez co zwyzywałeś mnie na moim profilu przez co to już nie jest sprawa prywatna lecz publiczna sam tam napisałeś że dałem ci bana i  dlatego mnie zwyzywałeś że mam downa itp po za tym prowokujesz mnie ustawianiem nicków typu bot Cebula ludzie się mnie pytają co ja tak często zmieniam nicki a to ty  po za tym na serwerze jesteś wulgarny jak byś mnie zwyzywał za coś innego owszem była by to sprawa prywatna ale jak dałem ci bana i ty tak zareagowałeś to już nie jest sprawa prywatna  podsumowując jak nie podobał ci się tamten ban to trzeba było napisać też skargę czego nie zrobiłeś czyli wiedziałeś ze ban był słuszny ale chciałeś się odgryźć  i od razu poszedłeś na mój profil i zwyzywałeś mnie przez co mogła ucierpieć moja reputacja 

edit1.  jeśli według ciebie się nie nadaje na admina to dziwne ze jestem adminem tego serwera dłużej od ciebie ty jakoś byleś chwile a potem już straciłeś admina jeszcze atakujesz mnie w poście ze jak twój komentarz do bana którego dałem ci na SERWERZE nie jest związany z serwerem to brawo dla mnie nie wiem czy wiesz ale to ze nie ma ktoś mutacji nie zwalnia go ze znania regulaminu ostrzegam takie osoby ale ile można jak widzę ze dana osoba robi to już jakiś czas to po co mam ja ostrzegać np 11 raz 

czasem się zdarzało ze jak ktoś był podejrzany musiałem akurat kończyć bo miałem coś ważnego do robienia bo też mam swoje prywatne życie które jednak jest ważniejsze  ale widziałem ze jest inny admin ale w większości przypadkach po prostu idę na spekta i mnie nie widać a nie wychodzę i no ja nie wiem czy to był tylko 1 ban na 1h jak wpisuje sobie w sourcebans twój nick i klikam na wszystkie bany to wyskakuje mi 34 i do tego byłeś kiedyś adminem wiec raczej znasz lepiej regulamin 

Edytowane przez Cebulk4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No bo nie nadajesz się na  admina. Byłem wiele razy świadkiem gdzie wszedł jakiś młody gracz bez mutacji i od razu go mutowałeś. Nawet mu nie dałeś ostrzeżenia lub nie powiedziałeś że ma mówić tylko info. A gdy jest podejrzany gracz którego trzeba sprawdzić od razu wychodzisz. A i ten ban mój na 12h jest dla mnie za długi :) Dostałem na 1h i od razu wlepiłeś mi  na 12  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Cebulk4 Co ma wspolnego Twoj prywatny Profil Steam z serwerem? Jako admin masz pilnowac porzadku na serwerze i kary dajemy za negatywne zachowania na serwerze.  Odwiedzilem Twoj Profil na steam wiec wiem jak wyglada sytuacja. Jezeli nie mozecie sie dogadac z kolega to usun go ze znajomych, zablokuj czy cokolwiek innego. 

 

 

@EmmeeK Jako byly admin jestes kilkakrotnie banowny za kulture i to nie przez jednego admina - pieknie! Skoncz te prowokacje w kierunku admina bo moze sie to dla Ciebie zle skonczyc. Jezeli masz jakies uwagi co do wykonywania przez niego obowiazkow to zbierz dowody i napisz odpowienia skarge. Jawnie prowokujac na serwerze (mowa o Twoich nickach) nie zyskasz nic a jedynie sobie zaszkodzisz. 

 

Podsumowujac:

Dostales slusznego bana za prowokacje. Po jego uplywie wszedles na serwer i dostales niestety nieslusznego bana za obraze admina na jego profilu steam. Bana sciagam ale przestrzegam Cie, ze kolejny ban za kulutre czy prowokacje  skonczy sie juz banem na 1 dzien!

 

@MemesiO Oznaczam - Porozmawiaj z adminem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...