Skocz do zawartości
Styro

 odrzucone Podanie o admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:ѕтуяσρι4η †
Imię:Konrad
Wiek:16
Doświadczenie:Byłem adminstratorem i jestem cały czas
Dlaczego chcesz być adminem?:Poniewaz denerwuje mnie jak osoby sa na afk, wyzwaja innych lub puszczaja bindy a najwazniejsze osoby ktore czituja
Link do profilu STEAM:https://steamcommunity.com/id/chujwbuzi
Link do profilu GameTracker:https://www.gametracker.com/player/ѕтуяσρι4η †/145.239.236.193:27230/
SteamID: STEAM_1:1:200723368

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+/- kultura

+wiek

+doświadczenie 

+GT

Jestem za okresem próbnym ponieważ z kulturą różnie u ciebie oraz żeby zobaczyc czy nie bedzie jak na only awp że po pewnym czasie bedziesz miał gdzieś tego admina 

ps: @ovteer, @Uzi_420, @mientus nie wiem czemu sie wypowiadsz w tym temacie skoro masz 0 h na serwerze

Edytowane przez Kszymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


-Kultura

+GT

+Doświadczenie

+Wiek

-Jak ci się znudzi admin na Only Mirage to też od*********z taką akcje jak na ONLY AWP?

Na NIE

 

Edytowane przez Gazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 22.06.2020 o 17:56, Styro napisał:

Poniewaz denerwuje mnie jak osoby sa na afk, wyzwaja innych lub puszczaja bindy a najwazniejsze osoby ktore czituja

Nie bądź hipokrytą, sam wyzywasz graczy, adminów. W ostatnich 3 dniach zgarnąłeś 3x mute za obrazę do tego jeden za obrazę rodziców. Co cie automatycznie dyskwalifikuje dodatkowo skarga na Ciebie na serwerze Only AWP pokazuje tylko, że nie dorosłeś do tej funkcji.

 

@Born zróbcie coś z kolegami. Wypowiadają się w podaniu bez gry na serwerze.

Edytowane przez MemesiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...