Skocz do zawartości
M.E.L.O.N ^ ^ P.L

 zamknięty Wzmocnienie odznaki z shootguna

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja dotyczy wzmocnienia odznaki z shootguna (niewidzialność na nożu) obecna wartość jest za słaba a, wymagania żeby ją wbić są bardzo wysokie. Model da się zobaczyć bardzo łatwo tak jak to widać na załączonym ss.

Najlepiej jakby była taka wartość niewidzialności jak ma ninja na cod mod albo i nawet mocniejsza. W 1.6 na tym samym modzie niewidzialność była dużo lepsza co sprawiało więcej fun z gry i była możliwość kupna w sklepie dla leniwych.

 

F31AFEBD0DB96547298CA051FA771CB353BA136C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do tej niewidzialność to jest dobry pomysł ale nie mocniej niż ninja na cod mod może być taka sama ponieważ jest też odznaka dla VIP na kosy gdzie jak ktoś zdobędzie eksperta to naprawdę bd można się przyczaić i bić samą kosą. Ostatecznie bardzo dobry pomysł z tym bo ta odznaka jest ciut słaba w sensie do jej wymagań i dobry pomysł żeby dodać to do sklepu odrazu ekspert też można by na tym zarobić trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie nie ma co robić z bfa zaraz cod moda niewidka jest spoko można troszkę powiększyć ale tak jak Bloody mówi nie za dużo ja sam aktualnie mam shotguna na maksa a nie działa mi wgl. Też dobrą opcją było by dodanie ostatniej poziomu w każdej z odznak poziomu VIPA :)w tym przypadku dałoby do widoczności .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


według mnie niewidzialność powinna być zmniejszona ponieważ gdy gracz który specjalnie robił stopień eksperta z shotguna ma być widzialny na każdej powierzchni wliczając cienie, skrytki i różne tego typu rzeczy to nie ma najmniejszego sensu by robić takie misje, a gracze już sami mają wpływ czy zauważą pewną osobę czy ją ominął. Pozdrawiam ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...