Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Mefju216
Godzina, data zdarzenia: 06-20-20 12:18

mapa: de_mirage                                          

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:192875594
Uzasadnienie: prosba o unbana. troche moze faktycznie przesadzilem ale admin powinnen moim zdaniem za wyzywanie dac mute lub bana na 24h max ale nie 7 dni. kazdy ma prawo sie zdenerwowac na gre , i wydaje mi sie ze administrator zle postapil. moze sie uda dostac unbana. Pozdrawiam

Edytowane przez Mefjuuu216
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Szymequ przybliżysz na sytuacje? 

Wiem, że ban był 20 miałeś 24h na odwołanie. Ale ban na tydzień za obraze to dość długo jak na pierwszy taki wybryk.

 

@senor głównie chodzi mi o długość bana. 

Edytowane przez MemesiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, MemesiO napisał:

@Szymequ przybliżysz na sytuacje? Masz na to 24h.

UB nie bedzie, gracz napisal odwolanie 4 dni po nadaniu bana, zdecydowanie za pozno. Mimo to niech admin przedstawi dowody bo jestem ciekaw jak bardzo musial wyzywac ze 7 dni dostal.

@MemesiO no ja tez jestem ciekaw czemu az taka dlugosc bana, tylko informuje cie ze ub nie bedzie.

Edytowane przez senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie bedzie ub to trudno wytrzymam do soboty, a dzisiaj napisalem dopiero odwolanie poniewaz myslalem ze wytrzymam 7 dni no ale nie ma innego lepszego deatch matcha. dzieki za pomoc, pozdrawiam 

Edytowane przez Mefjuuu216
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie wiedzialem ze jest 24 h na odwolanie. nastepnym razem juz bede wiedzial , jak chcecie mozecie zamknac ta sprawe :d wydaje mi sie ze admin @Szymequ popelnil blad poniewaz nigdy bana nie mialem i pierwszy ban na 7 dni

Edytowane przez Mefjuuu216
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...