Skocz do zawartości
lekasz

 zamknięty Skarga na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 12:10 coś około tej godziny 
Nick Admina/Gracza: @michu
Dowód(Ss'y/Demko): 
Uzasadnienie: admin prowokuje mnie ustawiając sobie nick : "michu (sekcja jebania lekasza) " ; około godziny 12:20 zaczął sam puszczać muzykę, co uniemożliwiało grę. Wiele razy zdarzały się sytuację w których michu nadużywam administratora i slapował innych bez ich zgody co utrudniało grę zamrażał innych, włączał funkcje "naćpania" innych, co powodowało że cały ekran się ruszał i migał na boki. Ze względu na moją wadę wzroku nic wtedy nie widziałem. Na nagraniu które jest nie ma pokazanego jak admin michu puszczał piosenki, było to w godzinie mnie więcej 12:10- 12:20. 
Świadkowie: @Bunny92831213, @Todoroki, pare innych osób. 

png.png.png

Edytowane przez lekasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


trzeba niezle miec w głowie, robić skargi na admina bo jego podanie zostało odrzucone :)

Nie dziwie się, że każdy na serwerze może max 3/4 osoby nie mają z ciebie beki.

Edytowane przez m1chuBDG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


michu noooo powiem ci niespodziewałem sie że odwalisz coś takiego ale jednak musze zauważyć że michu nie puzsczał muzyki tylko HamburgeruS a micha wina jest tu tylko że go nie zmutował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, PolskiBanan napisał:

michu noooo powiem ci niespodziewałem sie że odwalisz coś takiego ale jednak musze zauważyć że michu nie puzsczał muzyki tylko HamburgeruS a micha wina jest tu tylko że go nie zmutował

nie mam tego nagrane ale teoche później michu tez puszczał  było to w godzinie mnie więcej 12:10- 12:20. 

 

Edytowane przez lekasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...