Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie było tematu bo jak on ma zamiar podesłać dowody jutro albo za godzine to juz wole poczekac do tej 22 bo widze ze ostatni raz online był 10h temu. Udanego wieczoru życze. A dyskusja z innymi widzę ze tez nie ma sensu ..

Edytowane przez Gazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@NIDAS 061

 

5. Każdy admin powinien dawać wzór, jak należy się zachowywać na serwerze (Choć błędy się zdarzają). Jest taki punkt w regulaminie i być może nidas się tym kierował bo wie że masz admina na only mirage bo czasami tam grał a ja bym się nie przyznawał do takich rzeczy mając admina na innym serwerze ale nie wnikam głębiej niech zadecyduje ktoś inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Gazik napisał:

ale te punkt w regulaminie obowiązuje mnie raczej na only mirage bo tam jestem adminem a nie na innych serwerach gdzie nie jestem adminem.

Najglupsze mozliwe myslenie z jakim sie spotkalem w tym tygodniu. Jestes adminem i ciebie obowiazuje fakt ze masz sie zachowywac jak na admina przystalo nie tylko na swoim serwerze ale i na innych. Wyobraz sobie sytuacje gdzie admin na swoim serwerze jest perfecto, nie wyzywa no po prostu ideal, a potem wchodzi na inny serwer gdzie nie jest adminem i sobie jezdzi po rodzicach jak hajto po starej babie.

Edit: nie pogrążaj sie bardziej gazik

Mimo ze ban na 4 godziny to zapraszam admina @NIDAS 061 na dostarczenie dowodow na wine gracza. Czas to 24h.

zamykam na wniosek autora

Edytowane przez senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...